Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλλα είναι απλά καταπληκτική. Τα κάνει όλα και συμφέρει. Υποδοχή πολύ καλή, κορμί καλό και φυσικός βύζαρος. Το μεγάλο συν της Άννας είναι το πρωκτικό. Την γαμάς και χύνει σαν τρελή. Όταν συναντηθήκαμε με περίμενε με ένα φόρεμα που άφηνε να ξεχωρίζουν οι φυσικές της βυζάρες. Συζήτηση και μετά το ντουζάκι, με περίμενε στο κρεβάτι, όπου αφού μου έβγαλε την πετσέτα άρχισε να μου τον γλύφει με τρέλα και deep throat. Στην συνέχεια την ανέλαβα εγώ όπου άρχισα να γλύφω το καθαρό, μυρωδάτο και απόλυτα ξυρισμένο ... νινάκι της. Μετά σε θέση 69 με θέα την υπέροχη κωλάρα της. Εκεί δεν άντεξα για πολύ και την έβαλα στα τέσσερα όπου μετά από σφυροκόπημα (αντέχει μάγκες πολύ) 20 λεπτών της τα έδωσα στο στόμα. Ντουζάκι και αμέσως δεύτερος γύρος, καθώς ήθελα να γευτώ και το κωλαράκι της. Πράγματι μετά από τα πρωκαταρκτικά μπήκα στο υπέροχο κωλαράκι της, το οποίο μάγκες είναι άπαικτο. Η γκόμενα γουστάρει να γαμιέται από τον κώλο και σου το δείχνει. Μετά από 20 και πλέον λεπτά σφυροκόπημα και αφού έχυσε με σπασμούς παίζοντας το μουνάκι της σαν τρελή. Αμέσως μετά τελείωσα και εγώ και πάλι στο στοματάκι της. Η βαθμολογία της είναι για μένα όλα 10, αλλά λόγω περιορισμών του συστήματος βάζω αυτήν την βαθμολογία.



Korkodilos

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού