Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το κορίτσι-κυριολεκτώ,γιατ'είναι πράγματι πολύ νέα- θα μπορούσε να δουλέψει ως face model. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι υπάρχει το πραγματικό ψεγάδι στο σώμα της. Η εμφάνισή της είναι "δεκάρι" χωρίς αμφιβολία. Πουτάνα όμως ακόμη δεν είναι. Ισως για καλό δικό της πάντως σίγουρα για κακό δικό μας.

Με υποδέχθηκε μασουλώντας τοστ κι αφού μου ζήτησε χίλια συγγνώμη πήγα για ντουζ ωστε να φάει με την ησυχία της. Αν δεν ήταν άγγελος θα 'χα φύγει. Το επόμενο απρόοπτο όμως δε μου άφηνε περιθώριο. Καθώς έβγαζα το προφυλακτικό ύστερ'από την πρώτη κανονιά που΄σκασε με τη "θεά" από πάνω μου σαν ευλαβής πιστός που είμαι,τι να δώ; H μικρή ήταν αδιάθετη... Τη φωνάζω στο μπάνιο όπου κόντεψε να βάλει τα κλάματα. Αν "το παιζε" σύντομα θα τη δούμε στις οθόνες. Δε νομίζω πάντως γιατί κι εγώ που'μαι ευαίσθητος στις μυρωδιές δεν ένιωσα τίποτα στο long play 69 που προηγήθηκε & μου άνοιξε την όρεξη για μεγάλο παιχνίδι έστω στο μισό γήπεδο.

Κάναμε ένα τσιγάρο για να παρηγορηθούμε κι έφυγα παίρνωντας πίσω τα χρήματα για τη δεύτερη ώρα πού αναβλήθηκε για το επόμενο tour...Aυτά τα κωμικοτραγικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
wings
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
43
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού