Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν συνηθίζω να γράφω reviews αλλά για την Emily θα κάνω μία εξαίρεση, αν και μάλλον θα της χαλάσω την βαθμολογία της. Πρώτα απ' όλα να ευχαριστήσω τους προηγούμενους συναθλητές, των οποίων τα reviews με οδήγησαν στην Emily. Λοιπόν, μετά από ένα πλήρως επιτυχημένο "test drive" meeting μιας ώρας στην Αθήνα την 1η Αυγούστου, κάλεσα την Emily να με συνοδέψει στις διακοπές μου στην Χαλκιδική για 4 μέρες. Τι να πρωτοπεί κανείς για αυτό το κορίτσι. Συμφωνώ με όλους τους προλαλήσαντες. Πανέμορφο πρόσωπο, καταπληκτικό σώμα, έξυπνη και ευχάριστη στον ελεύθερο χρόνο και στο κρεβάτι ο διάολος αυτοπροσώπως! Όλες οι υπηρεσίας της εκτελούνται με τον καλύτερο τρόπο που μπορείτε να φανταστείτε... ή μάλλον με τρόπο που ούτε καν μπορείτε να φανταστείτε!!! Κάθε μέρα και μία καινούρια έκπληξη με περίμενε... Ήταν μακράν η καλύτερη εμπειρία μου με city tour που είχα ποτέ και μάλλον ήρθε η ώρα "να κρεμάσω τις καπότες μου" στο άθλημα. Στο εξής θα προτιμώ να περνάω ένα Σαββατοκύριακο το μήνα με την Emily παρά να δοκιμάζω την κάθε τυχάρπαστη city tourίστρια με φτωχές υπηρεσίες. Η πραγματική βαθμολογία της Emily είναι φυσικά 10 σε όλα. Οτιδήποτε άλλο την αδικεί. Προτείνετε ανεπιφύλακτα. Πραγματικά όποιος ασχολείτε με το άθλημα και δεν την έχει δοκιμάσει ακόμα, είναι σαν να τρώει τόσο καιρό φαϊ χωρίς αλάτι!!! Και κάτι για την Emily γιατί ξέρω ότι διαβάζει τα reviews της "Emily don't hurry to unpack your laggages because you will be back to Thessaloniki very soon. We have something to finish! Kisses and thanks for all."

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2009
Διάρκεια συνάντησης
4 ημέρες
Κόστος συνάντησης
4000
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού