Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την cinzia την συνάντησα πέρσι κοντά στα Χριστούγεννα η γυναίκα είναι το κάτι άλλο... Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα και εύκολα με 2-3 μηνύματα. Ήρθε ακριβός όπως τις είχα ζητήσει και μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι ήρθε στο κρεβάτι.... ΦΟΒΕΡΉ ΠΙΠΑ πολύ σάλιο και dt μέχρι πνιγμού σε κάποια φάση μου λέει δεν μπορώ να τον πάρω όλο μέσα στο στόμα και γυρνάει ανάποδα για να μπορέσω να τις τον βάλω μέχρι το λαρύγγι... Τρελό facefuck λέμε!!! Πνιγοτανε έπαιρνε μια ανάσα και ξανά μέσα σε κάποια φάση άρχισε να δακρύζει αλλά δεν σταμάταγε έδινε πόνο σε σημείο που μου φάνηκε ότι το γούσταρε ποιο πολύ απο εμενα... Το σεξ ηταν απλά υπέροχο οπου θες και οπως θες σε οτι ρυθμό θες, δάχτυλα παντού και χωρίς μα και μου, πρωκτικό μέχρι να βαρεθείς... Πεχτηκαν 2 γύροι και στο τέλος είχε μείνει κανένα τέταρτο και γυρνάει και μου λέει πως θέλει να μου πάρει πιπα μέχρι να περάσει το τέταρτο όπου ήρθε το τέλος τις 3 φοράς στο στόμα τις.... Απο τα ποιο ωραία γαμισια που εχω ρίξει στην ζωη μου!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2021
Διάρκεια συνάντησης
2 ημέρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 review reaction 2 delios, mallias20, elpotero και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2022
Χαίρομαι φίλε μου που πέρασες καλά !!! Και εγώ τέτοια φανταζόμουν όταν την πήρα αλλά δεν…….
29 Μαΐου, 2023
Που βρίσκω τηλέφωνο;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2