Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ξεκινήσω χωρίς να αναφερθώ σε λεπτομέρειες που αναφέρθηκαν οι προηγούμενοι(ξενοδοχείο, γλώσσα, κλπ.).Η βαθμολογία μου δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα(θα ήταν λίγο μεγαλύτερη), αλλά ας όψονται οι κανόνες.Θα έλεγα ότι μάλλον γράφω εκ του ασφαλούς αφού έχω την προσωπική μου εμπειρία συν το γεγονός ότι έχω και την πληροφόρηση από τις εκθεσούλες των υπολοίπων και οι οποίοι είναι κατά πολύ εμπειρότεροι και μεγαλύτεροι. Τα ραντεβού μου με το Στελλάκι ήταν 3, το πρώτο 1 ώρας μεσημεράκι προς απόγευμα, το δεύτερο 2 ωρών πρωί-πρωί και το τρίτο 1 ώρας βραδύ(σε αυτό με κέρασε και "γλυκάκι"!!!!).Όπως αντιλαμβάνεστε τα ραντεβού ήταν σε διαφορετικές χρονικές ζώνες και άρα πιστεύω ότι έχω γνώμη, το πως ήταν η κοπέλα σε ζητήματα όπως χαρακτήρας, διάθεση και βεβαίως στα τεχνικά.Στο πρώτο ραντεβού(ήμουν ο 2ος ή ο 3ος πελάτης της)ήταν ολίγον τρακαρισμένη, προσπαθώντας να διερευνήση τι κουμάσι του λόγου σου είσαι.Το τσιμπούκι που κάνει είναι καταπληκτικό, υγρό και βαθύ, άλλες φορές μαλακά και άλλες άγρια στην σωστή δοσολογία.Για μένα καλύτερο από της Emily, αλλά μην ξεχνάτε την απειρία μου και άρα στην φίλη του Τρεζ να μην κατάφερα να της το "βγάλω" παρά τις φιλότιμες προσπάθειες της. Αντίθετα το Στελλάκι το έχει έμφυτο το ταλέντο.Γλωσσόφιλα δεν έκανε και πράγματι ο varnalis έχει απόλυτο δίκιο για το τσιγάρο.Στο 2ο και 3ο ραντεβού πήγα άκαπνος, βουρτσισμένα τριπλά τα δόντια και μπόλικο λιστεριν και κατάφερα να γευτώ την γλωσσίτσα της και τα χειλάκια της(εδώ θέλω να ευχαριστήσω ένα από τα καλύτερα "στελέχη" του φόρουμ, ξέρεις εσύ).Το 69 δεν το κάνει διότι δεν το κατέχει και μου το απέδειξε στο 2ο ραντεβού όταν επί 10 λεπτά της έκανα τον δάσκαλο και παραλίγο να μου τον κόψει.Άρα όσοι δεν προσπαθήσατε να την μεταπείσετε να αισθάνεστε τυχεροί. Εκτός των άλλων στο γλειφομούνι ανεξαρτήτως πόσο κουρασμένη είναι, ερεθίζεται πολύ με αποτέλεσμα στο 69 να χάνει την μπάλα και το τσιμπούκι να τρέχει στα λιβάδια.Είπαμε να τις ικανοποιούμε αλλά μην γινόμαστε και μαλάκες.Στην στάση καουμπόη δίνει ρέστα αρκεί να την αβαντάρεις κάνοντας παλινδρομικές κινήσεις πάνω κάτω και κυκλικά έχοντας την λεκάνη σου στον αέρα και με σταθερό ρυθμό. Όταν την άφηνα μόνη της σε αυτή την στάση, σαφώς ο ρυθμός υποχωρούσε αλλά και πάλι προσπαθούσε να σε ικανοποιήσει με διάφορα κολπάκια(αναστεναγμούς, τράνταγμα της λεκάνης, γλώσσα στο αφτί και μάλιστα ήταν καλή σε αυτό). Αυτό το αναφέρω διότι δεν είναι δυνατόν να την οδηγήσαμε όλοι σε οργασμό και μάλιστα πολλάπλους ο κάθένας μας, άρα κάποιοι από εμάς ήταν τυχεροί και κάποιοι άλλοι όχι. Εδώ θέλω να τονίσω για να μην παρεξηγηθεί κανένας ότι μόνο στο δεύτερο ραντεβού μου και μάλιστα την 2η ημέρα παραμονής της, κατάφερα και την έφερα σε οργασμό, που ήταν πρωί και αυτή φρέσκια και ξεκούραστη.Το γεγονός όμως ότι προσπαθεί να σε κάνει "άρχοντα" με αναστεναγμούς, κουνήματα της λεκάνης και των μοιρών, πιάνοντας σου με δύναμη τον κώλο σου ή την πλάτη σου ή τους ώμους σου και όλα αυτά συγχρόνως, δείχνει ότι έχει πιάσει το νόημα.Δηλ. και μην μου πείτε όχι, πολλοί από εμάς αντλούμε ικανοποίηση και ηδονή μέσα από την ηδονή(προσποιητή ή όχι δεν παίζει ρόλο)της παρτενέρ μας. Στα τέσσερα δεν έχει ιδιαίτερες εμπνεύσης εκτός από το γεγονός ότι μόλις την σφυροκοπάς μετά από 5-10 λεπτά κάνοντας την ερεθισμένη και σκούζοντας, κολλάει τον κώλο της στον πούτσο σου και με κυκλικές κινήσεις της μέσης της, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να συνεχίσεις το σφυροκόπημα. Στο 1ο ραντεβού την πάτησα έτσι και ξεγελάστηκα, μετά την πήρε και την σήκωσε ό Στρατηγός άνεμος. Της έδειξα την στάση που έμαθα από την Emily, παιρνοντάς την στα τέσσερα μπροστά στον καθρέπτη του μπάνιου και φορώντας της τις κόκκινες γόβες που έχει. Η στάση αυτή την ενθουσίασε όχι επειδή την σφυροκοπούσα αλλά γιατί έμαθε κάτι που θα το χρησιμοποιησει στους επόμενους.Συνοψίζοντας, έμφυτο ταλέντο στο τσιμπούκι και πολλά πρέπει να μάθει στο γαμήσι.Πολλή καθαρή με ντουζάκια στο ενδιάμεσο, αλλά μόλιστο 3ο ραντεβού κατάφερα να μπω στο ντουζ παρέα μαζί της και αφού πρώτα έκανα "ντου" από παντού αιφνιδιάζοντάς την και μην μπορώντας να το αποφύγει. Βεβαίως επειδή δεν είμαι κάθαρμα με λόγια και κινήσεις την έκανα και γέλαγε με αποτέλεσμα να μην έχουμε κάποια έκρηξη από μέρους της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2009
Διάρκεια συνάντησης
4 ώρες
Κόστος συνάντησης
900
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Geopa
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
39
Πόντοι:
1.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού