Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Υ.Γ. ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ, επαναφορα κριτικων μου…



Υ.Γ.2 Αλλαξα λιγο τον τιτλο για να ειναι πιο σωστος, βεβαια δεν εχει σημασια πλεον αφου η κοπελα σταματησε την δουλεια, απλα για να υπαρχει στο ιστορικο του φορουμ.....





Είχα σκοπό να γράψω ένα αφιέρωμα σε αυτό το κορίτσι που μου χάρισε μια εξαιρετική συνάντηση. Τελικά δεν θα το κάνω, θέλω να κρατήσω για μένα αυτό που έζησα μαζί της.

Θα πω μόνο σε όλα τα αλάνια ότι κάλλιστα θα μπορούσα να ήμουν μαζί με αυτό το γλυκύτατο πλάσμα συνέχεια.

Είναι πολύ πιο όμορφη και πολύ πιο γλυκιά από τις φωτογραφίες που έχει στο προφίλ της, ο φωτογράφος της πρέπει να είναι πολύ μαλάκας ή άσχετος.

Ίσως το καλύτερο service που έχω συναντήσει μέχρι σήμερα . Είναι νέα, όμορφη, με χιούμορ με λίγες λέξεις... τέλεια.

Ίσως να ήταν η χημεία ίσως τελικά να είναι ο τύπος μου ή ίσως αυτή να είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει, ίσως να είναι όλα αυτά μαζί, δεν ξέρω τι ισχύει αλλά ούτε με ενδιαφέρει.



Αυτή τη στιγμή είναι πολύ ψηλά στις προτιμήσεις μου, από άποψη υπηρεσίας και συμπεριφοράς σε σχέση δε τιμής απόδοσης άριστη, παρόλο που δεν είναι Vanesa είναι όμως παιδί και γυναίκα μαζί.



Δεν θέλω να παρασύρω ΚΑΝΕΝΑΝ , απλά και μόνον καταθέτω την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη που λογικό είναι κάποιοι να την συμμερίζονται και κάποιοι να την απορρίπτουν.



Αυτή είσαι κορίτσι μου.!!!!

Ευχαριστώ Laura που με έκανες να νιώσω όχι απλά ευχαριστημένος αλλά ευτυχισμένος!!!!

Ο γέρο – ρεμπέτης θα σε θυμάται πολύ καιρό…… Φιλιά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
rebetis
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
263
Πόντοι:
3.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού