Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με τη cinzia είχαμε ξανασυναντηθεί (υπάρχει κριτική). Δεν ξέρω τι λένε κάποιοι για το πρόσωπο της. Πάντως για την ηλικία της είναι παρά πολύ καλή. Δε θα πω πολλά. Παίχτηκε ένας γύρος 40 λεπτών. Μόνο mouth fuck με τρομερά πνιξίματα και παρά πολλά σάλια . Το τελος ηρθε στο πρόσωπο που τα άπλωνε παντού στο πρόσωπο με την Τσαποϋ μου . Τα χυσια και τα σάλια ήταν τόσα πολλά που έγινε το πρόσωπο της αγνώριστο. Τα άπλωνε με την τσαπου και μου την ξαναεγλυφε μεχρι να μην μείνει τιποτα.
Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι δεν παίζει τόσο ρόλο η ομορφιά και η φρεσκάδα αλλά η ποιότητα και να μου ξανασηκωθεί.
Μια απίστευτη εμπειρία για μένα που θα την θυμάμαι για πολύ καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2022
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
491
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 livaja , piko, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2022
Κάποτε ήμουν μεγάλος φαν, εχώ ένα χρόνο περίπου να τη δω. Έχει όντως σπάσει αλλά και κουραστεί. Το χειρότερο όμως είναι ότι μπαίνεις μπροστά και δεν καταλαβαίνεις μια λόγω υπερβολικής χρήσης. Από πίσω δε είναι σαν να γαμάς μουνί, τέτοιο ξέσκισμα έχει φάει όλα αυτά τα χρονία. Σε κάθε είδους καριέρα, πρεπεί κανείς να ξέρει πότε να σταματάει αλλά μάλλον η δουλειά αυτή έχει γίνει η φύση της. Πάντως παραμένει πολύ καλό κορίτσι από όσο θυμάμαι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1