Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν έχουμε και λέμε...Η κοπέλα διαφέρει πολύ λίγο από τις φώτο στο site ΑΛΛΑ...είναι διάολος στο κρεββάτι...Ας τα πάρουμε από την αρχή όμως.Επικοινωνια με πρακτορείο πολύ καλή, το ραντεβου κανονίστηκε εύκολα γαι την επόμενη το απόγευμα(6-12),ξενοδοχείο πολύ καλό.Χτύπαω την πόρτα και μου ανοίγει με ένα μαυρο κολλητό φόρεμα μαύρες κάλτσες και χωρίς εσώσρουχα όπως είδα αργότερα...Λίγο social time με τρελλά γλωσσόφιλα και μετά το ντουζάκι με περίμενε στο κρεββάτι όπου εκεί έδωσε ρεσιτάλ τεχνής και διάθεσης...Τέλειο στοματικό μέχρι που είπα: " Please stop baby cause I m gonna cum" και το καυλωμενο τι απάντησε? "Cum on my mouth baby,,,We have plenty of time to fuck..." Εκεί όπως καταλάβαίνετε, άνθρωπος είναι και λύγισα και ο διάλος που λέγαμε δεν εχασε σταγόνα...μεχρι το στομαχι...Μετά λίγο relax,κουβεντούλα και στο πεντάλεπτο το κορίτσι να μου χυμάει γλωσσόφιλα, χάδια και το στόμα της να κατηφορίζει...Σε λίγο το δέυτερο ημίχρονο άρχιζε...Να μην τα πολυλογώ και σας κουράζω το συμπερασμα είναι ότι η κοπέα είναι φοβερή.Θέλεις καυλωμένη? θέλεις τρομερή επαγγελματίας? θελεις διψασμένη για σεξα και σπέρμα? η ουσία είναι ότι μια ώρα είναι λίγο για αυτήν.Με τις μέχρι τώρα εμπειρείες μου ίσως μικρές, την προτείνω ανεπυφύλακτα...άλλωστε και το πρακτορείο μου φαίνεται ότι εχει καλή φήμη....Αυτά συναγωνιστές.Χρόνια πολλά σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2007
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού