Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Tα εχω γραψει ξανα και θα τα γραφω καθε φορα που την συνανταω γιατι ειναι πολυ σπανιο να βρισκεις ενα κοριτσι το οποιο δεν ειναι το κοριτσι σου αλλα σε κανει να αισθανεσαι ετσι και ακομα παραπανω με τον τροπο που σου φερεται σε ολους τους τομεις.

Με την Εmily ειναι αληθεια πως εχουμε καταφερει να ερθουμε αρκετα κοντα και ξερει ο ενας τον αλλο αρκετα καλα ετσι ωστε τα Dates να ειναι σαν να γινονται με την γκομενα μου.

Με αλλη μια τυπισα το ειχα καταφερει αυτο πριν απο κανα χρονο αλλα δυστυχως αποχωρισε απο την δουλια και ακολουθησε αλλο δρομο !!!

Ας επανελθω λοιπον στην Πολωνεζα !!

Ενω οταν την γνωριζεις ειναι σαν ενα αθωο και ευγενικο κοριτσι με τις σπουδες του τα Γαλλικα του και τα καλα σχολεια του !!!

Αυτο το συναισθημα ειναι το πρωτο που περνεις !!

Οταν την ριξεις στο κρεββατι ,μαλλων αυτη θα σε ριξει τοτε γινετε αγριμι και πολυ δεν θα ξερετε απο που να φυγετε !!

Το εννοω με ολη την εννοια της λεξεως .

Δεν θα ξερετε απο που να φυγετε !!

Ασε που θα ξεχασετε και καμμια τουφα απο τα μαλλια σας οσοι εχεται βεβαια !!

Οποτε οι παντρεμενοι καλο ειναι να ξηγηθουν απο την αρχη μην γυρισουν σπιτι με τιποτα χαρακιες και νυχιες ,και τους κυνηγαει το ετερον ημισι.

Γενικα εγω μαζι της πια δεν κανω δυορα και τριωρα γιατι ειναι τυπισα για πολυωρα !!

Θελεις γενικα να κανεις πολλα πραγματα μαζι της και αν ειναι δυνατον να εχεις πανω απο 24 ωρες για να την ευχαριστηθης αυτη και ολο το πακετο .

Γενικα ειναι VFM 100% για μενα .

Thanks Emily I will see you next time when I will be back from Summer Holidays !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2008
Διάρκεια συνάντησης
12 ώρες
Κόστος συνάντησης
1200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού