Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ραντεβού με τη Sasha το έκλεισα εντελώς απρογραμμάτιστα κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή. Η κοπέλα είναι αρκετά όμορφη (σε κάποιες της εκφράσεις είναι ομορφότερη από τις φωτογραφίες). Το σώμα της είναι ελκυστικό αν και όχι σώμα μοντέλου.

Στη συνάντηση μας είπαμε τα εντελώς τυπικά και πήγα για το ντους. Βγαίνοντας είχε ξαπλώσει στο κρεββάτι και με περίμενε. Φιλιά στο στόμα και ξεκινάω με καλή διάθεση να την φτιάξω. Μόλις άρχισε να γουστάρει μου λέει να ξαπλώσω για να μου κάνει ένα πολύ ωραίο δώρο. Μερικά φιλιά σε όλο μου το σώμα ήταν αρκετά να κάνουν τον hooligan σκληρό. Εκεί πετάει την ατάκα ότι είναι πολύ μεγάλος και όταν τη ρώτησα αν της αρέσει αυτό δεν απάντησα οπότε ψιλιάστηκα τη μούφα που ερχόταν. Στη συνέχεια προχώρησε σε μια πίπα ρηχή που την έκανε από αγγαρία.

Βαρέθηκα και την γύρισα στο ιεραποστολικό όπου λόγω του σχόλιου για το μέγεθος λέω να ξεκινήσω αργά-αργά και βλέπουμε. Δεν είδαμε όμως ποτέ. Όσες φορές προσπάθησα να μπω πιο βαθιά ή πιο δυνατά τραβιόταν και έδειχνε εξόφθαλμα ότι δε γουστάρει. Το ίδιο έγινε και σε όλες τις αλλαγές στάσεων και ρυθμού που επιχείρησα.

Στο τέλος σηκώθηκα από το κρεββάτι, βούτηξα το κεφάλι της και της τον έχωσα στο στόμα για να τελειώσω εκεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2007
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
23
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού