Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο antisthenis , ξέρει την αδυναμία μου στις πορνοστάρ...Έτσι όταν ανακοινώθηκε το CΤ της Marsha Lord στην Αθήνα, είπα δεν την χάνω.Μάλιστα για πρώτη φορά σε CΤ μου δινόταν η ευκαιρία να βιντεοσκοπήσω την όλη δράση (Με επιπλέον χρέωση 300ευρώ)...Η νέα αυτή υπηρεσία από μόνη της λέει πολλά για το κορίτσι μας και για το πόσο της αρέσει αυτό που κάνει...Πήρα λοιπόν την βιντεοκάμερα μου και πήγα...Μπροστά μου βρισκόταν πλέον η διάσημη Marsha...Mε υποδέχτηκε με ένα γλυκό φιλί και με κόκκινα-μαύρα εσώρουχα σε στυλ body και δικτυωτές κάλτσες. Ήρθε κοντά μου στον καναπέ και με άρχισε σε κάτι υπέροχα γλωσσόφιλα (...Είναι γεγονός...Η Μarsha φιλούσσε υπέροχα...). Λοιπόν μου λέει θα με βιντεοσκοπήσεις? Κάτσε να αλλάξω μου λέει να ντυθώ σαν πορνοστάρ, και πράγματι αλλαζει και μου φοράει καρό μινι φουστάκι με ασσορτί γάντια και σουτιέν, οι δικτυωτές κάλτες παραμένουν και προστίθονται μπότες ψηλοτάκουνες μαύρες...Είναι από την τελευταία ταινία μου η στολή ,που γύρισα πριν 20 μέρες στο Los Angeles μου λέει...

Μπροστά στην βιντεοκάμερα, η Μarsha μεταμορφώνεται, αρχίζω να ζω μεγάλες στιγμές...Πίπα υψηλών προδιαγραφών, βρωμόλογα σε όλη την διάρκεια, σεξ ασταμάτητο με στησίματα τρομέρα...Εναλλάγες...Αχ...Τα θυμάμαι και έχω ανοίξει ήδη τον email account μου σε 2ο window και στέλνω για νέο booking αύριο!! .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2007
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
yiaramis
Τιμημένος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
254
Πόντοι:
5.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού