Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άργησα να γράψω κριτική αλλά παραθέτω την εμπειρία μου.

Να ξεκινήσω λέγοντας ότι η συμπεριφορά του παρακτορέιου ήταν κακή αφού όταν πρωτοχτύπησα την πόρτα της δεν ήταν μέσα και έπρεπε να περιμένω στο μπάρ για 40 λεπτά. Όταν ήρθε είχε μάλλον μόλις τελειώσει από το προηγούμενο ραντεβού και φαινόταν αρκετά κουρασμένη. Επίσης το ξενοδοχείο ήταν μέτριο επί της Αλεξ. (όχι το κλασσικό)



Να πώ επίσης πως είμαι αρκετά αυστηρός στη βαθμολογία μου για την εμφάνιση γενικά.

Η κοπέλα ήταν ΠΟΛΥ εντάξει και συμπαθής.

Συμφωνώ με τον βηματοδότη παρακάτω: "παιζουν και καλυτερες φατσες σε CGs" και ότι "έχει απιστευτα καλη διαθεση να σε κανει να γουσταρεις".



Το σώμα δεν έχει περιττά κιλά και εμένα μου άρεσε το στήθος (δεν μ αρέσουν τα πλαστικά).

Ο κώλος είναι μικρός αλλά δεν είναι και βραζιλιάνικος και τον πήρα στα 4 (μετά από κάποιες μικροαντιρρήσεις) και ήταν καλός.

Δυσκολεύτηκε αρκετά αλλά κατέβαλε προσπάθειες αξιόλογες μέχρι τη ολοκλήρωση στο πρόσωπο (κυρίως μουστάκι).



Σε σχέση με την Έστυ που ήταν η προηγούμενή μου κριτική να πω πως μου φάνηκε πιο κουρασμένη. Είναι η 4η της επίσκεψη στην Ελλάδα. Καλά κουράγια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού