Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον ειχα κλεισει για χτες την Daisy αλλα το αλαξα λογο του οτι ειχαν περασει δυο οδοστροτηρες την προηγουμενη οι εν λογο Varnalis και Jorge οποτε ηξερα οτι θα την βρω ψιλοτσακισμενη .

Οχι πως θα κολωνε αλλα λεμε τωρα.

Ετσι ειπα να παω να δω την Nicole η οποια κατι μου ελεγε απο την πρωτη φορα που ηρθε αλλα με κρατησαν οι Συμπαιχτες που εγραψαν εδω και το αφησα να το μελετησω.

Παμε λοιπον στην εν λογο κορασιδα η οποια εχει την ηλικια που μου ταιριαζει 25+ , σωμα μοντελου αλλα οχι καχεκτικου αντιθετος θα ελεγα πολυ αθλητικο , φατσα για μενα πολυ γλυκια και πολυ καλυτερη απο τις φωτο οι οποιες την χαλανε .

Πολυ ομορφη αμακιγιαριστη με βρεγμενα μαλλια και ετοιμη για ολα χωρις τσιριμονιες , αχ ειναι μεγαλος , μικρος ,στραβος και τετοια.

Ακομα και το βυζι που ειναι πλαστικο δεν με χαλασε διοτι εχει γινει καλη δουλια απο τον καλλιτεχνη.

Τωρα στο sex καλο ειναι να τα ξεκαθαριζεις απο την αρχη τα πραγματα οποτε να ξερεις τι σε περιμενει και να μην χαλιεσαι στον δρομο.

Απο οτι ηξερα της τυπισας το μονο που δεν της αρεσει ειναι να της τα δινεις στο στομα οποτε το σεβαστηκα και στο φιναλε στα αρχιδια μου για να σας πω και την αληθεια αν θα τις χυσω στο στομα στον κωλο η στις μασχαλες.

Παρακατω , η τυπισα ειναι επαγγελματιας 100% και ξερει να σου δινει ευχαριστα αυτο που ζητας ,στην πιπα εχει δικια της μαεστρικη μεθοδο οπου σε ρουφαει αργα και βασανιστηκα και ολο βαθαινει οσο περναει η ωρα.

Εχει απο τα πιο περιποιημενα αιδοια που εχω συναντησει σε σημειο να φαμε πολυ ωρα στην ασχολια με αυτο.

Στην πραξη ειναι δυναμη με πολυ καλα στησιματα και εαν την δουλεψετε καλα θα σας τα δωσει και αυτη με ψιλοεκρηξεις οι οποιες γινονται εντος του αιδοιου.

Καλα για τον κωλο της αφηστε καλυτερα να μην συζητησουμε.

Μια ωρα κοπανημα και ηθελε κιαλλο.

Γενικα μια πολυ ομορφη γκομενα με γνωσεις υψηλου επιπεδου πανω στο sex και εκτος αυτου και πολυ υψηλου επιπεδου Κλασσατη γκομενα.

Εγω την εβαλα στην λιστα μου και περνει και πολυ ψηλο βαθμο.

Μπραβο στο κοριτσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού