Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα τις διθυραμβικες κριτικές που διαβασα για τη συμμετοχη της εν λογω κορασιδας, ειπα θα τη δοκιμασω οπωσδηποτε..

Εν μεσω διακοπων κ κατα τη διαρκεια μεταβασης απο το Ιονιο στη Χαλκιδικη, κι αφου δε μου καθισε ενα παρθενο 19χρονο παροτι το φασωσα κ πασπατεψα τις βυζαρες του, ειπα να κανω ενα πιτ στοπ στη Σαλονικη ξημερωματα, οι αρχιδοσακοι γεματοι με το σπερμα μου, απο της καυλας τα καμωματα..
Σ'αναζητω με ενα καυλι κι ενα παπαρι, γινε η πορνη μου, Kira τρελο μαναρι..( lavro με συγχωρεις )..

Ανοιγει την πορτα με ψηλοτακουνα κ ζαρτιερες, κατα παραγγελια , σκετη καυλα..
Σκιαχτηκα στην αρχη λιγο με το προσωπο, γιατι ασπρο δερμα, μπλε ματι, μαλλι μαυρο κατραμι, μου θυμισε βαμπιρ...
Αλλα ευτυχως βγηκε βαμπιρ που σου ρουφαει το σπερμα κι οχι το αιμα..
Δεν εχει ασχημα χαρακτηριστικα προσωπου παντως...
Σωμα απιστευτο..
Ποδια ωραια, αν κ κοντη, ΚΩΛΟΣ ΜΟΥΡΛΙΑ και ΤΟΥΡΛΑ, σφιχτος, γυμνασμενος, χωραει στη παλαμη σου κ τον λιωνεις στο spanking..
Βυζι πλαστικο που δε μου αρεσουν τα πλαστικα σε θαλασσες κι ακτες παλιοτυροβρωμικουλοι, αλλα εχει γινει καλη δουλεια..
Ρωγα τεντα..Που σημαινει οτι ειναι απο τις εμαχιστες περιπτωσεις που ο πλαστικος δεν ηταν χασαπης και δεν της κατεστρεψε τη νευρωση της ρωγας..
Κι ωραια, περιποιημενα ακρα..
Πεντακαθαρη..και πεντακαθαρο δωματιο.
Φιλια απλετα αλλα χωρις γλωσσα ( χαριστικα 10 λοιπον στη συμμετοχη γιατι πηδιεται σα σκυλα, αλλιως θα εβαζα 8-9 )
Γλειφει ο,τι υπαρχει και δεν υπαρχει..Μαγουλα, ρωγες, σωμα, πουτσοκορμο, αρχιδια, κωλοτρυπιδα..Η γλωσσα κανει υπερωριες..
Τσιμπουκι ΑΝΕΛΕΗΤΟ..
Τι σκληρο mouthfuck, τι να της πιανω το κεφαλι και να της το καρφωνω πανω στη πουτσα, τι να την πηγαινω μετα στα αρχιδια, να τα ρουφαει κ να τα γλειφει, τρεχανε τα σαλια απο παντου, δεν καταλαβαινε τιποτα. ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΜΑΝΑ απο τις λιγες, επιπεδο LEKSA, MOLLY, LALY, MARTA..
Εβαζε λιγο δοντι κ πονουσα αλλα δε θα κολλησουμε εκει..
Γαμιεται αλυπητα, σε ολες τις στασεις, κανει γρηγορο κ τρελο riding και grinding πανω στην πουτσα, καρφωνεται στη πουτσα κ το απολαμβανει...
Το κρεβατι ειχε φυγει απο τη θεση του.
Highlight να με καβαλαει γρηγορα κ να κοιτιεται στον καθρεφτη κ να γλειφεται με τη γλωσσα της..
Της δινω point γιατι εχει καποτες extra thin...
Δε με αφησε να βαλω δαχτυλο στο θεσπεσιο κωλοτρυπιδι της, της αφαιρω το point..

Λογω κουρασης ,ολη μερα παραλια κ ταξιδι, δεν καταφερα να τελειωσω, παροτι η πουτσα ηταν σε σταση απολυτης προσοχης για κανενα 40λεπτο...Οποτε μου εκανε σκοντο απο 200 ευρω, 180..
Και στην αρχη μου ειπε, δε θελω τιποτα γιατι απετυχα να σε κανω να χυσεις..
Τη λυπηθηκα γιατι εφαγε σκληρο πουτσο κ mouthfuck κι ειπα θα σε πληρωσω γιατι εισαι μεγαλη καριολα..
Μαμα με κορη, ουκρανικο ντνιπρο, παει κρητη για παρτυ με τσικουδιες κι επιστρεφει ουκρανια..
Ερχεται καθε 1-2 μηνες αλλα δυστυχως οχι Αθηνα, δεν της αρεσει, κι ειχε κ κατι εμπειριες κακες με νοικαρη που την εδιωξε επειδη πηρε πρεφα οτι πηδιοτανε..

Αμα ειστε κοντα στη Νυμφη του Θερμαικου, επιβαλλεται....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.146
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, ydroxoos7, koukoskoukou και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2021
Δέ χρειάζεται νά ζητῆς συγγνώμη ἀπ'τὸν Lavro: ἐσύ κάνεις ἑλληνική πόπ ἀ λἀ Μητροπάνο καί αὐτός ράπ...
review reaction 3 olddog, lavro, roughfucker
23 Αυγούστου, 2021
Κανένας λόγος συγνώμης αγαπητέ!
Είσαι απολαυστικός!

Χαίρομαι να διαβάζω τις κριτικές-ενημερωσεις σου από τα πορνομετωπα!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, roughfucker
24 Αυγούστου, 2021
Τα φιλια χωρις γλωσσα γιατι; επιλογη σου 'η δικη της;
review reaction 1 hornyasfuck
27 Αυγούστου, 2021
επιλογη της...παροτι τηρω αυστηρη στοματικη υγιεινη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4