Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τίτλος εκφράζει απόλυτα την άποψη μου για τη γλυκιά Elizabeth.

Η κοπέλα έχει πανέμορφο, νεανικό και γλυκό πρόσωπο (καλύτερη από τις φωτογραφίες)και ντυμένη όπως με υποδέχθηκε με μίνι φούστα, τοπάκι και ψηλοτάκουνα σίγουρα θα έκανε πολλά αν όχι όλα τα αντρικά μάτια να την κοιτάξουν! Απλά με το που άνοιξε η πόρτα του πολύ καλού κεντρικού ξενοδοχείου έμεινα με το στόμα ανοιχτό!

Μετά από γρήγορη κουβεντούλα - τα κατέχει καλά τα αγγλικά - και ντουζάκι, με περίμενε με sexy εσώρουχα...εκει έπαθα την πρώτη ζημιά, τελικά συνειδητοποίησα ότι για τα γούστα μου οι τόσο λεπτές γυναίκες (πραγματικά σώμα μοντέλου, η ίδια ισχυρίζεται ότι δουλεύει μοντέλο στην Εσθονία) δεν είναι τόσο ωραίες όσο φανταζόμουνα...λίγα κιλά παραπάνω και θα ήταν πολύ καλύτερη.

Στο sex είναι σχεδόν όπως τα είπαν οι συναγωνιστές: Δεκτική σε όλα (anal δεν δοκίμασα), πίπα καλή που θέλει ακόμη προπόνηση, πρωτοβουλίες σχεδόν μηδέν (εκεί έπαθα τη δεύτερη ζημιά), θέλει πολύ καθοδήγηση, αλλά δεν τρώει χρόνο...στο doggy η θέα είναι εκπληκτική αρκεί να μην αρχίσεις να μετράς κόκκαλα γιατί εκεί

ξενερώνεις...εμπειρία ελάχιστη και ταλέντο μάλλον περιορισμένο - στο CIM σχεδόν πνίγηκε!



Συνοπτικά θα έλεγα ότι η κοπέλα έχει 2 όψεις - κουκλίστικη ομορφιά μοντέλου αλλά συμπεριφορά χωρίς φαντασία και χωρίς να καταφέρνει να βγάζει ερωτισμό...



ΥΓ 1 - Νομίζω ότι η φίλες της (Paris, Vanessa) το έχουν πολύ περισσότερο

ΥΓ 2 - Θα πρέπει να συγχαρώ την natalia στο πρακτορείο γιατί είναι ίσως η πιο ευγενική και εξυπηρετική στο χώρο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ndivo
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
305
Πόντοι:
3.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού