Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο απέναντι από την ΔΕΘ αργά το βράδυ.

Η κοπέλα έφτασε με μικρή καθυστέρηση για την οποία όμως με ενημέρωσε από πριν.

Στο σεξ θεωρώ ότι αντέχει άγριες καταστάσεις. Η πίπα της είναι καλή αλλά με αρκετό δόντι σε μερικά σημεία. Την πήρα ιεραποστολικά, με αυτήν από πάνω και στα τέσσερα όπου και τελείωσα στο στόμα της. Η ίδια τελείωσε πιο πριν. Δεύτερος γύρος έβαλα το κεφάλι της στην άκρη του κρεβατιού και της εκλεισα το στόμα με το καβλι μου για να σταματήσει να μιλάει μέχρι να της φύγει όλο το μεικαπ από τα δάκρυα. Ο λόγος; Μου έσπασε τα νεύρα μόλις της είπα τι δουλειά κάνω και τι χρήματα βγάζω γιατί η κυρία ψάχνει για χορηγό ή γαμπρό. Τελείωσε με εμένα να παίζω με την κλειτορίδα της και να της βάζω έναν μικρό ροζ δονητή που είχε φέρει μαζί της.

Πάμε τώρα στα τραγελαφικά. Αρχικά ήρθε στο ραντεβού κατάκοπη μετά από δίωρο shopping. Στη συνέχεια και αφού έκανε το μπανάκι της μου ζήτησε να της κάνω μασάζ στα πόδια και τον αυχένα της. Αργότερα παρήγγειλε καφέ για να ξυπνήσει. Έχει κοιλιά. Ο κωλος της είχε δυο μεγάλα τσιρότα κολλημένα γιατί λέει γλίστρησε και έπεσε ενώ κρατούσε κάτι πιάτα και κόπηκε. Γέμισε το στρώμα με τρίχες από τα εξτένσιον της. Με τα πολλά έκατσε δυο ώρες αντί για μια και έπρεπε να την διώξω εγώ.

Πάει μόνο με νεαρούς κατά δήλωση της. Μου ζήτησε να της πω την ηλικία μου πριν έρθει. Μου έσπασε τα νεύρα με το τι κάνει κάθε μέρα και το πόσο πολύς κόσμος την ακολουθεί στα σοσιαλ. Τις επόμενες μέρες μου ζήτησε να το κάνουμε τσάμπα στο Ηλέκτρα Παλάς για να διορθώσει την εικόνα της στο πρώτο ραντεβού αλλά την απέφυγα.

Δεν αξίζει τα 200€ με τίποτα. Υπάρχουν καλύτερες επιλογές με 100€ ή 120€

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, STAVROS6969, MarkosIoan και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2021
Αυγά οξύρυγχου της έφερες ή είσαι κανάς καρμοίρης? Money Mouth
J
john100
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1