Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντησα την κοπέλα πριν λίγε μέρες στο γνωστό ξενοδοχείο στον κέντρο. Δεν μπορώ να πώ και τα καλύτερα .....

Μετά από ολιγόλεπτη συνομιλία και με δικιά μου προτοβουλία πήγα για μπανάκι ....

1ο μείον ...... δεν είχε καθαρές πετσέτες και μου πρόσφερε την "δικία" της .....

Μετά το στράβωμα καιφυσικά χωρίς να σκουπιστώ, πήγα στο κρεβάτι το οποίο δεν ήθελε με τίποτα να ξεστρώσει γιατι δεν ιθα μπορούσε να αλλάξει σεντόνια ....

Ξεκινήσαμε στα όρθια με αγκαλίτσες και φιλάκια και κατέβηκε στο επίμαχο σημείο. Πίπα αδιάφορη και με χέρι ... όση προσπάθεια και αν έκανα για να το βγάλει ...... Εκέι σύντομα ήρθε και η πρώτη κατάθεση. Κουβέντούλα μετά και με πολύ ζόρι να την κάνω να σταματήσει ξεκινήσαμε τον 2ο γύρο. Μετά από λίγη ώρα πίπας της ζήτησα να σταματήσει και να ξεκινήσουμε. Αλλά δεν σταμάταγε με αποτέλεσμα δευτερη κατάθεση.... ααα μην ξεχάσω την ώρα της πίπας μουρμούραγε και ψιλοχόρευε ....

2ο μείον ...... μην κάνεις θόρυβο και μας ακούσουν .......

Άρχισε πάλι την κουβέντα και δεν σταμάταγε με τίποτα. Κάποιος είχε γράψει ότι δεν θέλει να κουβεντάζει για την οικογένεια της και το παιδί της ..... ΨΕΜΑ ... ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ......

Με πολύ ζόρι πάλι και με πειωμένη διάθεση ξεκινήσαμε 3ο γύρο. με πολύ ζόρι της ζήτησα να σταματήσει να να ξεκινήσουμε. Αλλά και εκεί μιά από τα ίδια. Ηρθε από πάνω και δεν έλεγε να κατέβει .. Κατέβηκε μονο όταν κουράστηκε. Μην τα πολυλογώ αφού ξανακατέθεσα, πήγα για ντουζάκι. Σκέφτηκα να φύγω νωρίτερα αλλά ήθελα να ξανακάνω απόπειρα, ευτυχώς όμως με πήρανε τηλέφωνο από το γραφείο μου και έτσι μπουχός .....

Με χάλασε η χαλαρή κοιλιά, και η τυπική συμπεριφορά. Αλλιώς έχω μάθει.

Βέβαια είναι προσωπικές απόψεις αυτές. Πάντως δεν θα την κανασυναντούσα.

Το γραφείο όπως πάντα ΑΨΟΓΟ.......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2009
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
325
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
34
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού