Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα,



Αυτή τη φορά η κριτική μου δεν θα αφορά την σεξουαλική μου εμπειρία με την Καρολίνα. Στο παρελθόν έχω συναντηθεί μαζί της και το σεξ μαζί της ήταν φανταστικό. Εξάλλου αυτό το γεγονός έχει ήδη αναφερθεί λεπτομερώς και από άλλους συναγωνιστές.



Έτσι η σημερινή κριτική αφορά την «κοινωνική» συναναστροφή μαζί της. Τη συνάντησα χτες για 1 ώρα στο δωμάτιό της. Τι να πω τώρα...

Αυτή η γυναίκα είναι εκπληκτική, είναι πολύ διασκεδαστικό να είσαι μαζί της. Η κοινωνικότητά της είναι εξαιρετική, και διαθέτει την καλώς εννοούμενη τρέλα. Είναι άτομο θετικό, γεμάτη ενέργεια και αρκετά οξυδερκής.

Εντυπωσιάστηκα σε μέγιστο βαθμό από το καλό της γούστο, αφού ήταν ντυμένη πολύ κομψά, περιποιημένη χωρίς υπερβολές και άκρως ελκυστική. Φορούσε ένα πολύ όμορφο μαύρο φόρεμα καθώς και ψηλοτάκουνες γόβες οι οποίες ήταν πολύ σέξυ.

Φανταστείτε κάποιος να έχει τη δυνατότητα να περάσει μαζί της 1 ή 2 ημέρες ή ακόμα και περισσότερες μέρες σε κάποιο ελληνικό νησί. Πιστεύω ότι θα ήταν η υπέρτατη καλοπέραση.



Εφόσον είναι τόσο καλή στο κοινωνικό μέρος, φανταστείτε πως θα είναι στις ιδιαίτερες ιδιωτικές στιγμές.

Θεωρώ γενικά ότι το καλό σεξ με γυναίκες σαν την Καρολίνα είναι ένα πράγμα θεσπέσιο αλλά δεν είναι από μόνο αρκετό. Όταν όμως συνοδεύεται και από άλλες αρετές, τις ποίες διαθέτει απλόχερα η Καρολίνα, τότε γίνεται κάτι ανεπανάληπτο και μοναδικό.



Συνοψίζοντας θα έλεγα, ότι προτείνω ανεπιφύλακτα την Καρολίνα αφού μαζί της θα περάσετε κάτι παραπάνω από εξαιρετικά από όλες τις απόψεις.



ΥΓ: αν το σύστημα βαθμολόγησης μου επέτρεπε θα έβαζα υψηλότερους βαθμούς

Εμφάνιση (πρόσωπο)9

Εμφάνιση (σώμα) 9

Γενική συμπεριφορά 10

Επικοινωνία 10

Σχέση απόδοσης/τιμής 9.5

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.418
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού