Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 33 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο κριτικες που εχω δει ειπα χωρις πολυ σκεψη να δοκιμασω και το εκανα και δεν το μετανοιωσα ουτε δευτερολεπτο!



Εφτασα 5 λεπτα νωριτερα αφου πριν ακουσα απο την πορτα εαν ειναι μονη της μεσα η με παρεα (γιατι ειχε βαλει Do not disturb στην πορτα) και αφου σιγουρευτικα οτι ειναι μονη η Moni, χτυπησα. Με υποδεχτηκε μια γυναικα που σιγουρα θα την ειχα φανταστει μικροτερος και θα λερωνα τις πανες μου.Ξανθια χαμογελαστη με μια αερινη ρομπα. μου λεει "ηρθες νωριτερα" της λεω "να φυγω και να ερθω σε 5?" οοοοχι μου λεει. σε περιμενα και δεν θα φυγεις τωρα!



το δωματιο σκοτεινο με ομορφη ατμοσφαιρα με κερακια, και μουσικη ατμοσφαιρικη.

καθομαστε λιγο μου προσφερει να πιω και μιλαμε περι ανεμων και υδατων για 3-4 λεπτα.

μου λεει " θες μηπως να φρεσκαριστεις λιγο να κανεις ενα μπανακι? Εγω εδω θα μεινω μη φοβασαι θα σε περιμενω" Μολισ βγηκα απο το μπανιο σε χρονο dt με το μπουρνουζι πηγα διπλα της και αρχισα να την κοιταω γιατι δεν μπορουσα να βγαλω λεξη. το πιανει και σηκωνεται ερχεται κοντα μου και με αρχιζει απαλα φιλια και μετα δυνατα λυνοντας μου το μπουρνουζι. της λυνω και εγω την ρομπα και ξαπλωνουμε.



φιλιομασταν με παθος για πολυ ωρα και σε λιγο εκανα κινηση να γευτω το ομορφο γατακι της. μοσχομηριζε και με καλουσε να το φαω.

ειχε φοβερη συμμετοχη και με καθοδηγουσε με τα χερια της. μαλιστα οταν της ειπα οτι θελω να την κανω να τελειωσει τρελαθηκε! στηθηκε και ετριβε την κλειτοριδα της ενω μου εδειχνε τι της αρεσε να της κανω. σε 10 λεπτα αρχισαν σπασμοι και μου ειπε "suck me now hard put your fingers inside now!!! not 1 2 fingers!!"

σε λιγο τελειωνς αφου με εσπρωχνε να μην φυγω και μου ελεγε ναι ναι ναι γλυψε με σκληρα!!



διαλειμμα, και μετα μονη της μου ειπε σειρα μου να σε γλυψω. Πιπα τελεια απο @@ μεχρι λοκο και μετα μου λεει "Θελω SEX" OK λεω οτι πεις. κανουμε 1 σταση γιατι δεν αντεχα αλλο και τελειωσα μεσα της. Συμμετοχη αψογη!

καθομαστε αγκαλια λιγο και της λεω παω για μπανιο θες να μου κανεις παρεα?

ΜΜΜ ναι λεει και μπαινουμε στο μπανιο και αρχισε να μου κανει μασαζ σε ολο το σωμα. ο φιλαρακος ξαναξυπνησε παλι και το ειδε και μου λεει παμε για ενα τσιγαρακι γιατι μαλλον ο φιλοσ σου θελει την φιλη μου!!



τσιγαρακι και 2ος γυρος πιο υγρος και πιο τρυφερος. πολλα γλωσσοφιλα και γλυψιματα παντου.

η γυναικα τρελαθηκε μαλλον που ηθελα στην αρχη να την κανω να τελειωσει και μου το ανταπεδωσε.

δεν μπορω να περιγραψω τι εγινε αλλα με τρελανε!!!

συνολο 4 στασεις και δακτυλοσκοπηση με το ζορι απο εκεινη σε ολες τις τρυπουλες της.



μετα ποτακι τσιγαρακι καθισμενη γυμνη μπροστα μου σε σταση που να την βλεπω και να λιωνω και της λεω" Μαλλον πρεπει να φευγω γιατι περασε η ωρα." μου λεει "οχι ακομα" κανε 1 τσιγαρο και μετα φευγεις. το κανουμε παω ντυνομαι της αφηνω τα λεφτα στο τραπεζι (ουτε που τα κοιταξε ουτε που τα μετρησε!!) και με αρχιζει παλι στα φιλια μεχρι τις αμυγδαλες.

στο τελος ειπαμε κατι που το θεωρησα σαν δωρακι απο εκεινη και δωσαμε ραντεβου για τον αλλο μηνα.



Να σαι καλα Μονι. PERFECT WOMAN!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
SOUTZ
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού