Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Από πού να ξεκινήσω και τι να πρωτογραψω για την άκυρη επιλογή που έκανα...
Ας τα πάρουμε από την αρχή τα πράγματα,η ηλικία είναι κάπου στα 38 με 40 !!!
Σώμα αρκετά καλό για την ηλικία της αλλά η κοιλιά έχει αρχίσει και κάνει την εμφάνιση της μαζί με την κυτταρίτιδα.
Πήγα σε rbnb στο κέντρο,με τα πόδια καθώς είναι δίπλα από το σπίτι μου.
Της λέω έφτασα σε μήνυμα και μου απαντάει πάρε μου ένα καφέ από το μαγαζί κάτω και ανέβα ??
Φυσικά και δεν πήρα καφέ,τη με πέρασε για κανένα ντελιβερα;
Ανεβαίνω με το ασανσέρ και βλέπω την πόρτα από το σπίτι ανοιχτή κι αυτή να μαγειρεύει στην κουζίνα,μου απαντάει ότι πήγα νωρίτερα από το ραντεβού,όντος έτσι ήταν πήγα 5 λεπτά νωρίτερα ?
Το σπίτι μπουρδέλο,φαγητά πάνω στο τραπέζι μαζί με τσιγάρα μέσα σ'ενα ποτήρι καφέ.
Ένα στρώμα πεταμένο μέσα στη σαλοκουζινα,μου λέει τα λεφτά και αν θέλω να κάνω μπάνιο.
Αφήνω τα λεφτά στο τραπέζι και πάω στο μπάνιο να πλύνω τα χέρια μου,το μπάνιο μέσα στη βρώμα...
Τη ρωτάω το έργο θα γίνει σ'αυτο το στρώμα,μου απαντάει ότι το κρεβάτι τρίζει και από κάτω έχει ηλικιωμένους που της κάνουν παράπονα,σαν καλός μαλακας το καταπίνω κι αυτό...
Πίπα αδιάφορη,πραγματικά απορώ τι βρήκαν οι προηγούμενοι,γαμησι επίσης αδιάφορο,με λίγα λόγια η κοπέλα είναι ναυάγιο!!!
Την έβαλα να μου κάνει μασάζ αλλά ούτε εκεί υπάρχει τέχνη και γνώση.
Το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να πιεί κανένα τσιγάρο καμιά γραμμή και αλκοόλ,πραγματικά απορώ
Μεγάλη προσοχή σε όσους τη συναντήσουν,δεν βάζει γλώσσα μέσα,έχει γνώμη και άποψη για όλα τα θέματα σε κουραστικό βαθμό,εγώ απλά έχασα και έκλαψα κάποια λεφτά,ας μη το πάθουν κι άλλοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.216
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 isaacakis, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 196076 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2021
Μαύρο σε όλες τις φόλες αυτού του βεληνεκούς
14 Απριλίου, 2021
Αφου δεν σου εκανε Rapid test πριν,παλι καλα...
Τι καλο φαι μαγειρευε?
14 Απριλίου, 2021
Από μένα ρεσπέκτ που αντεξες όλο αυτό το σκηνικό.
A
abdala
review reaction 1 houdin
14 Απριλίου, 2021
συγγνωμη ρε φιλε, σου ζητησε καφε, πηγες πανω κ μαγειρευε που σημαινει οτι σε ειχε γραμμενο στο μουνι της για το ραντεβου, τα ειδες εκει μεσα ολα μπουρδελο κ παρολαυτα εμεινες κι εδωσες τα χρηματα απο την αρχη ????
Ενταξει ρε φιλε, ελεος..
Ετσι καβαλανε το καλαμι κ μετα ζητανε τα χρηματα εκ των προτερων κ αφου τα τσεπωσουν, μετα δεν κανουν τιποτα...
Οι καλες στο επαγγελμα τους να θυμαστε οτι ποτέ δε ζητάνε τα χρήματα απο την αρχή...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
review reaction 1 Inf0, Bonus, Mark777
14 Απριλίου, 2021
Απαράδεχτη , πιθανός πρεζου του κερατά και χασικλου !! Επικυνδινη για κορονοιο με όλη αυτή την μπίχλα !! Κλασικη βρομιαρα που μένει εκεί με 20 ευρο την μέρα και καλή εκεί πελάτες για να βγάζει την διαμονή της και όχι μόνο την διαμονή αλλά κ τα ντραγκια της και ότι μπορεί έξτρα πέρα από αυτά τα 2 κυρία για να επιβίωση !!!!! Όσο αναφορά το κρεβάτι στο είπε για σπάσιμο να μην γαμησης δυνατά η να μην γαμησεις καν !!!!!!!!!! Κανονικά έπρεπε να σε περιμενη με σωστή αμφίεση με θερμό κλίμα με χαμηλό φωτισμό κτλ !! Τι να πω ντροπή της
review reaction 1 MarkosIoan, Inf0
15 Απριλίου, 2021
PussyLover84

Φίλε μου,άμα δεν καθόμουν απλά δεν θα είχα ιδέα τι θα επακολουθήσει,σίγουρα μαλακια μου γιατί ακόμα τα κλαίω τα λεφτά αλλά κάπου πρέπει να σταματήσει η κοροϊδία με τα 10αρια στις κριτικές,άμα δεις είτε εδώ είτε στο νιουζ μόνο 10αρια έχει.
Είμαι σίγουρος ότι πήγαν κι άλλοι σαν και μένα και φάγαν φόλα αλλά δεν έχουν τα αρχιδια προφανώς να τη μαυρίσουν η θα νιώθουν μειονεκτικά άμα γράψουν ότι φάγαν ήττα!!!
review reaction 1 batman1973
18 Απριλίου, 2021
Πολύ σωστα αδερφέ. Η τύπισσα είναι παρακμή. Εγώ μετά το μπάνιο καταλαβαίνοντας τη φόλα της ζήτησα τα λεφτά πίσω. Νευρίασε κ άρχισε να φωνάζει. Μου έκανε και παζάρια μέχρι που τα έδωσε όλα με το ζόρι και έφυγα. Ούτε τζάμπα δεν την πήδαγα.
18 Απριλίου, 2021
Εγώ δεν την είχα μαυρίσει γιατί δεν ήξερα ότι έχει thread με κριτικές.
20 Απριλίου, 2021
Μήπως σου ζήτησε τα λευτα πριν για τι είναι ανεξάρτητη και υπάρχει κίνδυνος να την εκμεταλλευτούν,μήπως τα λες λίγο υπερβολικά επειδή σκέφτεσαι καθαρά εγωιστικά;η κοπέλα φυσικά θα μπορούσες να την πέτυχες σε μια κακή ημέρα το καταλαβαίνω άνθρωποι είμαστε,όπως και να έχει ξέρω ότι είναι η δουλειά της για αυτό αν της συμπεριφερθείς σωστά θα στο ανταποδώσει,να σου πω την αλήθεια και εγώ ήμουν καχύποπτος στην αρχή αλλά όπως και να έχει της συμπεριφέρθηκα άψογα και όχι μόνο δεν με απογοήτευσε αλλά κάθησε και παραπάνω ώρα και έδωσε ενέργεια σε ότι έκανε χωρίς να την ενδιαφέρουν τα λευτα,
21 Απριλίου, 2021
Tasos1312

Τυπε,στα παπάρια μου αν η μεγαλοκοπελα είχε κακή μέρα,θα μπορούσε να μου πει ότι δεν είναι καλά η ότι δε θέλει να δουλέψει.
Η συγκεκριμένη είναι ένα πρεζακι και αυτό δεν αλλάζει,το σπίτι το έχει όπως είναι οι φαβελες στη Βραζιλία.
Και κάθεσαι εσύ και την υπερασπίζεσαι που έκανες εγγραφή τη Δευτέρα μόνο και μόνο για να γράψεις αυτή τη μαλάκια σου(το έκανες και στο νιουζ )πάρτο χαμπάρι και συ και αυτή ότι πρέπει να βρει άλλη δουλειά δεν κάνει για τη συγκεκριμένη.
Και τώρα που τελείωσες την αποστολή σου και έκανες το χατίρι από το τζανκι στείλε μήνυμα ότι έχει αισθήματα για πάρτη της και ζήτα έκπτωση η τζάμπα γησι,πραγματικά ορισμένοι είστε για κλάματα.
review reaction 1 Vizkol, batman1973, pilofori
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2