Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
σημερινη συναντηση με την γλυκεια MYA, ο rob αξιοπιστος οπως παντα, μια αλλαγη της τελευταιας στιγμης στο δωματιο του κοριτσιου εσπευσε αμμεσα να με ενημερωσει... παμε στην κοπελια τωρα...Next door girl i think... ξανθουλα, φυσιολογικο υψος, ομορφουλα με πολυ γλυκο προσωπακι φυσικο στηθος 2αρακι και σχεδον αψεγαδιαστο σωμα, με ενα tatoo πανω απο τον κωλο.. οπως εγραψε και ο φιλος andreoug με υποδεχτεικε κατευθειαν με φιλια μες στην τρελη χαρα κατι που με παραξενευσε η αληθεια ειναι.

Δεκαλεπετη κουβεντουλα με τσιγαρο εξω στο μπαλκονι, και βουρ για ντουζακι.

στα του κρεβατιου τωρα, να πω την αληθεια μου με την υποδοχη που μου επεφιλαξε θα περιμενα πολυ περισσοτερα πραγματα... αρκετη προσπαθεια στην πιπα της, αλλα οπως διαπιστωσα δεν ειχε και καμια τρελη ορεξη να "παιξω" μαζι της και ετσι την αφησα να τα κανει ολα αυτη!! προτιμησα να επικεντρωθω οπως σχεδον παντα στο πισωκολητο χα ! χα! κατι που εδειχνε οτι αρεσε πολυ και σε εκεινη,εκανα μια προσπαθεια μπας και ριξω κανα κωλοσκαμπιλακι,αλλα εδειξε οτι την ενοχλουσε και ετσι σαν ιπποτης των γυναικων χα !χα! το σταματησα εκει... και καπως ετσι ηρθαμε και στο "τελος" . Ντουζακι μαζι με την κορασιδα και μετα στα εναπομειναντα λεπτα κουβεντουλα με κρασακι γελακια και χαζομαρουλες... σε γενικες γραμμες το κοριτσι απευθυνειτε αυστηρα σε g.f.e καταστασεις, μια γλυκεια παρουσια που εγω παντως αλλη μια φορα θα ξαναπηγαινα γιατι νιωθω οτι εχει να δωσει ακομα πραγματακια...

Αυτα τα ολιγα απο εμενα





Αντε και εις αλλα με υγεια !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
210
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
stratigosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
20
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού