Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να αρχίσω με τη συνεννόηση με το πρακτορείο η οποία ήταν καλή, αλλά με λίγη δική μου παρότρυνση. Συγκεκριμένα ενώ στο booking μου απάντησαν ότι θα μου έστελναν ξενοδοχείο και δωμάτιο την προηγούμενη ημέρα από την ημέρα της συνάντησης (έγινε χθες 23.06.09), χρειάστηκε να τους το θυμήσω με mail για να μου τα στείλουν. Τέλος πάντων. Ξενοδοχείο καλό επί της Μοναστηρίου, αλλά με μικρό μπάνιο για ξενοδοχείο της κατηγορίας του. Η συμπεριφορά της κοπέλας πολύ καλή σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Τα σημάδια από την ακμή που αναφέρει συναγωνιστής είναι εμφανή, αλλά όχι αποκρουστικά. Με υποδέχτηκε με μαλλιά πιο ξανθά απ' ότι στις φωτογραφίες, στις οποίες δείχνει πιο μεγάλη απ' ότι στην πραγματικότητα. Σώμα εξαιρετικό. Και το highlight τα μάτια της. Εκπληκτικά. Όσο αφορά τη συμπεριφορά στο κρεβάτι, δεν θέλω να πω πολλά, αφού κατά κύριο λόγο με κάλυψαν οι συναγωνιστές που γράφουν πιο κάτω. Με το που βγήκα από το ντους, μου "επιτέθηκε". Να πω ότι είναι ακούραστη και το κύριο μέλημα της είναι να ικανοποιήσει τον πελάτη, χωρίς να λουφάρει και να τρώει το χρόνο. Μάλιστα όταν ανάμεσα στους δύο γύρους θέλησα να χαλαρώσω, αφού λόγω ηλικίας θέλω το χρόνο μου, με "πίεζε" να ξεκινήσουμε για να μη θεωρήσω ότι μου τρώει το χρόνο. Να σημειώσω ότι η πίπα της ήταν πολύ καλή, με ελάχιστο ή και καθόλου χέρι. Γενικά πέρασα πολύ καλά, και το "ίσως" στο αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα, οφείλεται στο ότι αποφεύγω να πηγαίνω με την ίδια κοπέλα για δεύτερη φορά (εκτός από πολύ εξαιρετικές -κατά τα προωπικά μου πάντα γούστα- περιπτώσεις.

Το μόνο "μελανό" σημείο της συνάντησης για το οποίο δε φταίει η κοπέλα αλλά το πρακτορείο, είναι ότι στη μία ώρα της συνάντησης ήρθε άλλο ραντεβού και χτυπούσε την πόρτα. Επειδή στο ίδιο ξενοδοχείο βρίσκεται και άλλη κοπέλα του ίδιου πρακτορείου, μάλλον του έδωσαν λάθος αριθμό δωματίου, αφού όταν η Κarmen επικοινώνησε με την άλλη, της είπε ότι είχε ραντεβού το οποίο δεν εμφανίστηκε. Βέβαια η Karmen δεν άνοιξε και ο άλλον έφυγε άπρακτος. Να ανακεφαλαίωσω και να πω ότι τα λεφτά της τα άξιζε και συνιστώ σε όσους δεν την έχουν συναντήσει να μη διστάσουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
10
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού