Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ν αρχισω με το εξης στοχευμενο σχολιο. GFE κουταβι σε bargain price. ΟΚ?



Οταν η resident Ρωσσιδα ειναι εξαφανισμενη και η resident Ελληνίδα γίνεται Ελλεϊνίδα, τι κάνεις? Παίρνεις ενα υπολογισμενο ρίσκο (thanks Soli) και βουτας σε αγνωστα πλην τελικα δροσερά νερά. Αν και γενικά αντιπαθω τα duo γιατι ειμαι αγοραφοβικος και με χαλαει η πολυκοσμια, το τραβαγε η όρεξη, οπότε duet με την Kate.



Μια φράση για την Kate. ΟΚ, ασχημουλα με 5 κιλά παραπάνω (λέμε τώρα) απο το αποδεκτό, ΑΛΛΑ εξαιρετική διάθεση, πολύ καλά Αγγλικά, και βυζούμπες. Δεν ειμαι fun, αλλά οι βυζολάτρες αντί να τα σκάνε σε φάλαινες ας πάνε στο κορίτσι να το χαρούν. Αν πάλι είναι απλά οικολόγοι να τα δώσουν στην Greenpeace.



Μια φράση για το duo. ΠΑΡΑ πολύ καλές κι έχω κάνει ουκ ολίγα με αυθεντική BI Ελλεϊνίδα. Τελειώνεις ευκολα μόνο και μόνο βλέποντάς τες.



Mia τώρα. Πανέμορφη, καλό σώμα, εξαιρετική στο σεξ, εξαιρετική διάθεση, humor, Φιλιά από άλλο Planet για να χεις Dreams. Ααιχτη. PSE δεν θα πάρετε, αλλα θα παρετε την προστυχια της καβλωμένης γκόμενας. Είναι διαφορετικό αλλά εξίσου ευχάριστο. Σε αυτην την τιμή τρέχτε κόσμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
375
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού