Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συγχωρείστε μου τον ενθουσιασμό!Δεν διαφωνώ με τους προλαλήσαντες συναγωνιστές.Δεν ξέρω αν απλά έδεσε η χημεία μας ή αν η κοπέλα είχε κάβλες άλλα ήταν σα να πήγαινα με την γυναίκα της οποίας ήμουν η φαντασίωση.Απίστευτη όρεξη που όσο περνούσαν τα λεπτά αυξάνονταν!Η Γαβριέλλα γουστάρει το σεξ και μου το είπε.Με μένα,απο καποιο σημείο κι έπειτα έκανε σαν λυσσασμένη.Επειδή είμαι λάτρης του γλωσσόφιλου πρέπει να γίνει ιδιαίτερη μνεια οτι δεν έχω ανταλλάξει με γυναίκα του επαγγέλματος πιο παθιασμένα και καβλωτικά φιλιά!Ισως να ταιριάξαμε και σαν χημεία γιατί είχαμε ωραία συζήτηση πριν προχωρήσουμε και το πάθος της αυξάνονταν όσο παίζαμε με τα προκαταρτικά(κάτι που απολαμβάνει όπως κι εγώ-ταιριάξαμε κι εδώ).Είναι πολύ γλυκιά κοπέλα με υπέροχο πρόσωπο και χαμόγελο και πολύ ευχάριστη και συμπαθής σαν άνθρωπος.Μου έκανε κι ένα άκρως χαλαρωτικό μασάζ σε όλο μου το σώμα και μιας και ήμουν και λιγάκι πιασμένος στον αυχένα,ήταν ακρως απολαυστικό.Γενικά η κοπέλα είναι πολύ δοτική και προσφέρει άψογες υπηρεσίες.Δεν είναι όλα ειδυλιακά όμως.Θέλω να είμαι αντικειμενικός και να γράψω και για τα μείον της.Τα μείον της είναι κάποια σημεία της εμφάνισής της.Εχει κάποια σημάδια στους αγκώνες και τα γόνατά της αλλά δεν φταίει αυτή.Είναι κληρονομικά και στην τελική δεν είναι αντιαισθητικά!Εχει κάποια σπυράκια στον κώλο(ο οποίος είναι μέτριος).Εχει αρκετή χαλάρωση και περιττά κιλά στην περιοχή της κοιλιάς.Επίσης το στήθος είναι πολύ πεσμένο.Οχι οτι με χάλασε αλλά εγώ δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός καθώς είμαι αθεράπευτα άρρωστος βυζομανής.Η αίσθηση όταν χουφτώνεις είναι απίστευτη βέβαια γιατί τα πλάθεις με τα χέρια και το στόμα σου όπως θες και είναι και φυσικά και τεράστια.Αλλά η όψη τους είναι πολύ πεσμένη.Στην τελική όμως αυτά είναι λεπτομέρειες γιατί εγώ κρατάω την πολύ καλή εμπειρία ενός υπέροχου 2ωρου με μια γλυκύταη και ΠΡΟΘΥΜΗ κοπέλα.Θα την ξανασυναντήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 19, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού