Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν η τεταρτη φορα που προσπαθησα να κλεισω τη Κρισταλ και επιτελους τα κατφερα. Ειναι η τεταρτη πορνο σταρ που περνω και ειναι στα επιπεδα της Μαρσας Λορντ , λιγο πιο μινι αλλα απο υπηρεσιες δεν πεζεται. Με υποδεχτικε φοροντας ενα αερινο μαυροασπρο πλισε φορεμα οπου στην πορεια διαπιστοσα οτι δεν φορουσε τιποτα αποκατω . Κουβεντουλα τι κανεις καλα πως με λενε κ.λ.π. ντουζακι και..... με το που βγενω απο το ντουζ (η κοπελα το κατεχει το αντικειμενο σε ολα του) με σπρωχνει επανω στο κρεβατι , μου βγαζει τη πετσετα απο τη μεση και ( εδω με εξιταρισε , δεν μου το εχουν κανει ποτε αυτο , ουτε γομενες) μου δενει τα χερια με ενα φουλαρι-μαντιλι και φυσικα ξεκιναει το εργο της ΠΙΠΑ τρελη . Μετα σκουφακι γυρισμα στα τεσσερα για κανα 5λεπτο , αλιφη και ΚΩΛΟ . Τι κωλος ειναι αυτος ρε παιδια , τι σουφριδι ηταν αυτο , γενικα απο εργαλιο ειμαι αρκετα large (17-18cm) και δεν το πιστευα στην αρχη οτι θα τον κουλαντρισει ολον , συνεχεια την γυριζω με τη πλατη στο κρεβατι και συνεχιζω ακαταπαυστα κωλο οπου και παρεδωσα εκει . Διαλειματακι τσιγαρακι κουβεντουλα και ξανα μαστε παλι στο κρεβατι. Τωρα δευτερη φορα λεω αφου αντεχει το μωρο θα του τον ανοιξω καλα και ετσι εγινε , ηταν το τελιο θεαμα οπως στις τσοντες να τον βαζω ολο μεσα στο πατουρι του και οταν εβγενε να ειναι ανοιχτος να διαγραφετε το μεγαλο 00000ΟΟΟΟΟΟΟ καυλα αχ αχ ,τελος κατεθεσα στο στοματακι του . Αυτα , πολυ καλη εμπιρια , πρωκτικο σαν κι αυτο ειχα χρονια να ζησω κατι το οποιο αποζητω παντα , πυ σε αλλα σιτι τουρ δεν το εχω ζησει. Θα την τιμισω ξανα και παντα για το στενο και ακουραστο κωλι της (ηθελε ανοιγμα ) .....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
550
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού