Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα και Χρονια πολλα! Εχω παρα πολυ καιρο να γραψω κριτικη για κοπελα κυριως λογω βαρεμαρας αλλα δευτερευοντως λογω ελειψης ρευστοτητας..Τωρα ομως που ηρθαν γιορτες και ειχα δυο δραχμες παραπανω ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου οτι θα μου κανω το δωρο της βιζιτας, και η αληθεια ειναι οτι ειχα κανει αρκετη μελετη πριν καταληξω στην επιλογη της Λολα...αν ημουν ετσι σχολαστικος και στις αλλες επιλογες που κανω σιγουρα θα ειχα μια καλυτερη ζωη..επισης να πω οτι ειναι η πρωτη φορα στον μπουρδελιαρικο βιο που φευγω απο το ραφι των 150 και παω σε επιλογη των 200, εξ ου και ο τιτλος..

Οτι βαθμολογια εχω δωσει, ειναι πανω κατω αυτο που οντως βιωσα με την ιταλιδα κορασιδα..αμα εβαζε την τιμη στα 150 η 160, θα την ειχα παρει νωριτερα, αλλα δε ξερω ρε παιδες το διπλο καπως μου καθεται, ενω ηξερα απο μεσα μου οτι αξιζε. Επισης πιστευω αν το χε πιο χαμηλα το κασε θα ειχε και πιο πολυ δοθλεια γτ θα κοντραρε τα προακτορεια. Να προσθεσω οτι για outcall το κοριτσι ζηταει και αλλο ενα 30ρι που καθιστα το ολο κασκαντεριλικι απαγορευτικο για να τη παρεις σπιτι σου που αυτο ειχα σκεφτει αυτες τις κρυες μερες των γιορτων...

Εμφανισιακα ειναι αυτο που βλεπετε, και οντως λιγο πιο ωραια και αληθινη απο κοντα! Ωραιο σωμα κωλος χωρις κυτταριτιδα, βυζακι φτιαγμενο αλλα καλο σχημα και καλο στην αφη..ειναι ερωτιαρα γενικα και ξερει να σε ευχαριστει..ωραια πιπα ωραια στησιματα γενικα και καλα αγγλικα και ελαχιστα ελληνικα!δε τα κλαψα σε καμια περιπτωση, αλλα λογω του διακοσαρικου βαζω ισως και οχι σιγουρα! της αρεσει η δουλεια της και η πουτσα βασικα για να μαι πιο ακριβης, αλλα θελει να ειναι και ο πελατης κυριος, καθαρος και ευγενικος..ΜατάκιΜατάκι για πρωκτικο ζηταει ενα κατοσταρικο εξτρα.

Γενικα ειναι σιγουρη λυση αμα καποιος εχει να καλυψει το κασε και θελει κατι ποιοτικο...παρ ολα αυτα αμα τα γραφεια ειναι σε περιοδο καλων μεταγραφων η κοπελα υστερει..Χρονια πολλα καλα γαμησαΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.285
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, mixalis mixoy και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού