Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα έπειτα από πολύ εύκολη συννενόηση μέσω τηλεφώνου.Η συνάντηση έγινε στον χώρο της σε ένα περιποημένο διαμέρισμα στην περιοχή του παγκρατίου. Η εμφάνιση της σίγουρα διαφέρει σε σχέση με τις φώτο μιας και οι φώτο είναι παλιές.Στο πρόσωπο είναι μέτρια και εμφανώς σπασμένη και το σώμα της έχει τάσεις χαλάρωσης το οποίο είναι λογικό για την ηλικία της μιας και είναι γύρω στα 45.Η συμπεριφορά της όμως είναι φιλική και ευχάριστη και τα αγγλικά τα μιλάει άριστα.
Στο κρεβάτι ήταν απ τις καλύτερες εμπειρίες μου εβερ. Φουλ βαθιά γλωσσόφιλα με βεντούζωμα γλώσσα στην δικιά μου,μπανάκι μαζί οπού παίχτηκε απολαυστική πίπα, τον έπαιρνε όλο βαθιά, και έκανε διάφορα παιχνίδια με την γλώσσα της. Στο σεξ τα δίνει όλα και αναλαμβάνει πρωτοβουλίες σε οποία στάση και να την πήρα κοπανιόταν πάνω μου και δεν σταμάτησε λεπτό να έχει ενεργό συμμετοχή. Επίσης ένα απ τα highlight της συνεύρεσης ήταν το αναλ ριμινγκ ίσως το καλύτερο που μου έχει κάνει βίζιτα
Συνοψίζοντας η μάργκο μπορώ να πω ότι βάζει κάτω πολλές μικρότερες κοπέλες στην ηλικία στις υπηρεσίες και είναι πραγματική δασκάλα στο κρεβάτι ειδικά στο θέμα του στοματικού αλλά υστερεί στην εμφάνιση και σίγουρα τα 300 ευρώ που ζητάει την ώρα μαζί με τα εξτρα είναι υπερβολικά, αν το ρίχνε στα 200 την ώρα θα έκανε πάταγο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Athens, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2019
μάλλον 60 ετών είναι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1