Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καταρχήν η μελίσα άλλαξε πρακτορείο..Γιατί άραγε? Μήπως επειδή τον τελευταίο καιρό τον παίζει έφαγε κανα σουτ? Είχα κλείσει ραντεβού για σήμερα μεσημέρι με την Μελίσα:

http://vipladies.webs.com/apps/photos/album?albumid=5404625

Σύμφωνα με τα reviews, είναι όμορφη.Βέβαια πολλοί μιλήσανε για περίεργες συμπεριφορές. Λοιπόν φτάνω 15 πριν την ωρα μου στο δοχειο για ξενους..Περιμενω απεξω. 10 πριν την ωρα μου ανεβαινω. Βλεπω μια που της εμοιαζε στο διαδρομο. Φοραγε γυαλια, δεν της ειπα τπτ. Χτυπαει το τηλ μου, κατεβαινω να μιλησω, ξανανεβαινω της χτυπαω, καμια αποκριση. Περνω τηλ δεν το σηκωνουν , στελνω μνμα, μου λενε οι ανθρωποι μου σε ειδαν ωρα πριν, περιεργη συμπεριφορα, ισως εισαι μπατσος.Τα περνω στο κρανιο, τους απανταω πες τι συμβαινει..κοιμαται η μελισα, η εκανες double booking..Ανταλλαξαμε 5-10 μυνηματα, ολο το ιδιο ακουγα Sorry i cannot risk it..ποιο να risk ρε μαλακα? Μην τα πολυλογω δεν βρεθηκαμε εφαγα τρελο στησιμο απο τους μαλακιδες. Εντομεταξυ φοραγα κ κουστουμι, ερχομουνα κατευθειαν απο τη δουλεια , τι σχεση μπορουσα να εχω με αστυνομικο?

Για την ακριβεια σας παραθετω τα μνματα του πρακτορειου:

-I knocked the door where is she?

-Moment

-Should i try again or leave?

-You are from police i think..

-I work in a bank, i came directly from the work, tell me to leave or knock again?

-Sorry we cant risk.

-My people saw you long ago in hotel, sorry..

-i came 15 min before, so what? thnx for the unproffessional behavior. i ll explain everything to critics. i lost valuable time for nothing. I left my job before time, with no reason. thnx mr unprofessional.

-Sorry we cant risk.

-Being formally dressed means a cop? pfff. Say that melissa was sleeping. thnx a lot for fucking my afternoon.

-Risk for what? come on let these jokes. say that 1. she was sleeping 2. u made a double booking. watch my reviews to the internet man.

Εστειλα κ αλλα 2 που καλυτερα να μην τα αναφερω στο τελος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
8
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού