Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κύριοι έχω πολύ καιρό να γράψω κριτική αλλά αυτή την φορά αξίζει τον κόπο γιατί η κοπέλα είναι απλώς super!συνάντηση 11/5 το βράδυ. ανοίγει την πόρτα και λέω να και μία φορά που οι προηγούμενες κριτικές που διάβασα είναι λίγες.sexy ντύσιμο με γόβες κορσέ και φοβερό στρινκάκι και φοβερά sexy διάθεση.ωραίο πρόσωπο και ωραίο σώμα με προκλητκές εκφράσεις και πόζες. έκανε λες και με ήξερε 2-3 χρόνια.πίπα φοβερή βαθιά υγρή χωρίς χέρια η γλώσσα της είναι το κάτι άλλο παρόλο που ήταν 10.15 το βράδυ είχε όρεξη να προσφέρει τα πάντα!φοβερό 69 με διείσδυση 2 δαχτύλων στο κωλαράκι και άλλων 2 στο γατάκι της και σε κάποια φάση μου παίρνει όλο το χέρι και αρχίζει και το γλείφι αισθησιακά τρελάθηκα μέσα στην Κάβλα.της είπα για back door και μου είπε για σένα θα το κάνω.δεν το συζητώ 1 ώρα που ήταν το ραντεβού ( προσπάθησα να το τραβήξω άλλη μία ώρα αλλά είχε κλείσει μετά άλλος συναγωνιστής)

μόνο κώλο σε όποια στάση θέλεις και μετά τελέιωμα στο στόμα!έχω πάει με αρκετές από city tours άλλες πατάτα άλλες καλές αλλά η συγκεκριμένη είναι το κάτι άλλο!!!!!!!!! τέτοια συμμετοχή πουθενά!τον Ιούνιο πάλι κοντά μας από ότι μου είπε!!!!!!!προτείνετε για πολλές ώρες αρκεί να έχεις πάρει βιταμίνες πρίν για να αντέξεις να βγάλεις όλο το παιχνίδι!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού