Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
απο πολυ καιρο ειθελα να την κλεισω και τελικα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ οι προσδοκιες μου βγηκαν αληθηνες. Πρωσοπο πολυ καλυτερο απο τις φωτο και γενικα ειναι πολυ ωραια . σωμα ακριβως οπος το θελω σχετικα μικρο στιθος με πολυ ωρεο piercing και πολυ δυνατο και καλοσχιματισμενο κωλο καθως και ποδια .Οσοι σας αρεσουν τα ιδικα καλη κατω απο τη μεση συστηνετε ανεπιφιλακτα .Οσο για τη συναντιση στην αρχι ηταν λιγο κουμπομενο και δεν επερνε προτοβουλιες αλλα μετα οταν εσπασε ο παγος και καταλαβε τη γουσταρω αρχισε τα ωραια στυσιματα κατι το οποιο επιβαλετε για τα ωραια ποδια και κωλαρα που εχει . Οταν λεμε κωλαρα μην φανταστει κανεις χαλια πραγματα , απλα δεν ειναι αντρικο κωλαρακι ειναι καθαροεμος γυναικιος κωλος , τον οπιο τον δυνει χωρις διαμαρτιριες. Πιπουλα υγρη μεν μετρια δε, εχω δει και καλητερες , δεχετε ολες τις στασεις και στο πρωκτικο και φυσικα ειναι ολα τα λεφτα να του τα δεινεις του μωρου αυτου ΟΛΛΑ στο στομα , πολυ ωραιο πρωσοπο. ειδη αυτη τη στηγμη την εχω κλισει για αυριο για να το δουλεψω περισοτερο απο πισω , ΑΑ δεχετε δαχτιλα ενα και δυο και τρια απο παντου .... ΑΧ καυλωσα Franceska you ar the best thenks

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού