Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αν και φαινομαι καινουργιος στο site παρακολουθω εδω και πολυ καιρο το τι παιζεται με τα ct αλλα και συμμετεχω παραλληλα.



αποφασησα να γραψω review γιατι τωρα τελευταια εχω φαει πολλες "φολες" απο διαφορα ct αλλα αυτη την φορα μπορω να πω οτι περασα υπεροχα.



η κοπελιτσα αξιζει και με το παραπανω. φιλικη πολυ και πανω στο επαγγελμα της αψογη.



ραντεβου σε κεντρικο ξενοδοχειο της αθηνα με κανενα προβλημα στην εισοδο φυσικα. παμε λοιπον στο ρεζουμε , η electra πολυ ομορφο μωρακι , σε στυλ λολιτας. καθαρη και πανω απο ολα κεφατη. μπανακι στην αρχη και μετα αρχισαν τα "οργανα".



blowjob με deep προσπαθειες που μπορω να πω οτι τις εχει! κοιταγμα κατα διαστηματα στα ματια και πολυ λιγη χρηση των χεριων , πραγμα που σε ολους μας αρεσει.



σεξ με πρωτοβουλιες και χωρις κανενα "μη" , "οχι" και διαφορα αλλα που λενε μερικες που κατα τα αλλα θελουν και 300αρες την ωρα. μου εκανε μεγαλη εντυπωση το ποσο υγρη εγινε , λετε να φταιω εγω? χαχαχαχαχαχαχαχα



τελειωμα στο στομα της και μετα relax για τον επομενο γυρο.



περασαν οι 2 ωρες χωρις να το καταλαβω!



συμπερασμα το κοριτσακι αξιζει πολλα.



(η βαθμολογια δεν αντιστοιχει στην πραγματικοτητα ως νεος χρηστης , βαλτε σε ολα 9 ακομα και στην επικοινινια γιατι η κοπελα εχει αρχισει να μιλαει ελληνικα!)

ευχαριστω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 27, 2009
Κόστος συνάντησης
380
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού