Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από αρκετό καιρό συνειδητής αποχής απο τις κριτικές, η Loren είναι ο λόγος που ξαναγράφω.
Αν έγραφα την κριτική χθες βράδυ που την συναντησα η βαθμολογία θα ήταν πολύ υψηλότερη όμως άφησα τον ενθουσιασμό να καταλαγιάσει και γράφω σημερα.
Χωρίς να θέλω να πλατιάσω, συγκεντρωτικά θα γράψω πως με δεδομένο οτι μου αρέσουν τα κοντοπούτανα που ξέρουν να γαμιούντε η Loren είναι 100% αυτό. Είναι GFE όμως πάει και ένα βήμα παρακάτω όταν γουστάρει.
Πρόσωπο ωραίο (όχι μούναρος αλλά ομορφουλα), σωματάρα όπως μου αρέσει (γυμνασμένη όμως τόσο όσο), γλωσσόφιλα άπειρα, η πιπα θέλει δουλειά όμως δεν βαριέται με τίποτα και διορθώνεται και το δυνατό της σημείο είναι η διάθεση για γαμήσι. Στησίματα για σεμινάριο, κώλος ποιήμα που δεν πήρα όμως θα δοκιμάσω αλλη φορά, σβούρα μιας και δεν σταματάει να ζητάει πήδημα σε διάφορες στάσεις, σε ακούει όμως δίνει και μόνη της στο παιχνίδι. Πραγματικά εντυπωσιακή απόδοση και μου έδωσε αυτό που περιμένω να πάρω από ένα CT.
Να τονίσω πως ήταν ξεκούραστη μιας και λόγω τριημέρου δεν είχε καθόλου δουλειά. Αυτό σημαίνει πως την βρήκα με διάθεση και χωρίς να κοιτάει το ρολόι.
Η Loren είναι από τις καλύτερες επιλογές που έχω κάνει, στην ερώτηση αν θα την ξανασυναντούσα απάντησα σίγουρα όμως πραγματικά φοβάμαι ότι ίσως χαλάσω την εικόνα που έχω στο μυαλό μου μετα την χθεσινή μας συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού