Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
θέλω να δηλώσω η Bianca είναι οτι καλυτερο μου έχει συμβεί σε CityTour. Όμορφη, πιο πολυ από τις φώτογραφίες μόνο μείον τα μπροστινά δόντια τις (τίποτα σοβαρό), σε κερδίζει αμέσως με τον τροπο που σε υποδέχετε, ξέρει πολύ καλά αγγλικά αρα το σόσιαλ ειναι καλό (πολύ καλό θα έλεγα ) το σώμα της πολύ καλό για τα 28 τις χρόνια με λιγες ραγάδες στα πλαϊνά πιασίματα, μικρό αλλά στητό βυζί με ρόγες που βγάζουνε μάτι, καστανοκόκινο μουνάκι τρυφερό και μοσχομυριστό - υγρό,. στο σεξ πολύ καλή συμετοχή τόσο που νόμιζα οτι πηδούσα την γκόμενα μου, καλή εώς πολύ καλή προσπάθεια για ντιπθροατ,χύσιμο στο στόμα τον στραγγισε μιλάμε (δεν τα καταπίνει) μετα στο μπάνιο όπου καναμε μπανάκι μαζί με τρελή περιποίηση με επλύνε πατόκορφα, δευτερος γύρος δεν υπήρξε γιατι είμουνα πτώμα ΑΛΛΑ δεν έφυγα γιατί ΔΕΝ ήθελα να φύγω τόσο πολύ μου άρεσε.VFM για εμένα θα την ξαναβλεπα ευχαρίστως για να δοκιμάσω την πίσω πόρτα αν και δεν νομίζω να μου το επιτρέψει.
τελικά όλα είναι θέμα χημείας και εδω υπήρξε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
315
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, kwstasxat, mallias20 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2019
Αυτό το "σαν να γαμούσα τη γκόμενα μου" τι το θέλετε βρε παιδιά ; Γαμήστε την τότε να γλυτώσετε και τα ευρώ σας... Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1