Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση μεσημεριανη ώρα στο γνωστο χοτελι του πρακτορείου μετά από άψογη επικοινωνία...

Αγχωμένος λόγω πεντάλεπτης καθυστέρησης, ανεβαίνω και χτυπάω την πόρτα....με υποδέχεται το μωρό με ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα μόνο, κι εκει κομπλάρω...κομπλάρω διότι όπως οι λοιποί συναγωνιστές ανέφεραν πρόκειται για αρκετά ψηλή γυναίκα, η ιδιαμου είπε 1.74, εγώ την έκανα παραπάνω, και μ' εμενα μονο στο φτωχο -πλην τίμιο-1.63, να ανταλασσω χαιρετούρα απ΄ευθείας με τουσ βύζους της...μετα το αρχικό παγωμα, το οποιο η ιδια φρόντισε να μου αποβάλλει με πολύ ζεστο χαμογελο και χαλαρή κουβεντούλα για κανα δεκάλεπτο, τυπικό ντους και βουρ...δεν έχω να προσθεσω τίποτα σε όσα εχουν αναφέρει οι προλαλήσαντες...μετριο σώμα, γλυκό πρόσωπο, αλλά οι ματάρες της σε πεθαίνουν...η πιπα της χωρίς να ειναι προδιαγραφων πορνο, είναι εξαιρετική, σε καρφώνει με τα ματια την ώρα που σφαδάζεις μεσα στο στομα της, και φυσικα τα στραγγιζει ολα...δεν λεει οχι πουθενα, εκτος απο οπίσω, το οποίο άλλωστε δεν με ενδιέφερε...με πέταξε στο κρεββάτι και μου ρούφιξε το ειναι, αρκετές πρωτοβουλίες, χωρις ακροτητες, σε κάνει να ξεχνάς ποιος εισαι και που πας...Σιγουρα θα την ξανατιμήσω...Αξιζει τελος να πω ότι το πρακτωρείο ήταν αψογο σε ολα του...see you doctor!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2009
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
325
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού