Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν σκόπευα να γράψω κάτι, πολύ περισσότερο κριτική. Διάβασα, όμως, τα λόγια του συναδέλφου και είδα πόσο δίκιο έχει. Η κοπέλα είναι ο ορισμός του τούμπανου και είναι πραγματικά κρίμα να μην τη δοκιμάσουν όσοι διαθέτουν το 200άρι, αλλά φοβούνται τη συμπεριφορά της. Την τωρινή της βέβαια συμπεριφορά. γιατί δεν αμφιβάλλω καθόλου ότι με τέοια εμφάνιση, το τέλειο, δηλαδή, σώμα, με λεπτή μέση, λεία επίπεδη κοιλιά, ποδάρες, κώλο ποίημα και φτιαγμένες υπέροχα βυζάρες, μπορεί να είχε ένα σπαστικό ύφος δέκα καρδιναλίων. Και θα δοκίμαζε φυσικά τα νεύρα και την υπομονή του κάθε άτυχου συναγωνιστή. Αυτά όμως last yer..γιατί ξέρουμε ότι και ο άγιος φοβέρα θέλει. Οπότε η αναδουλειά, διαπιστωμένη κι από μένα αφού ήμουνα το μόνο της ραντεβού, την έκλεισα με την απόλυτη άνεση και μου ομολόγησε ότι δεν έχει καθόλου δουλειά, την έκανε να προσπαθήσει πολύ περισσότερο. Να αποφασίσει δηλαδή να τα δουλέψει τα χρήματα που ζητάει. Γιατί, χωρίς να μιλάμε για το σούπερ σερβίτσιο, η κουκλάρα αυτή συμμετέχει, παίρνει μία αξιοπρεπέστατη πίπα, δείχνει να το γουστάρει και γενικότερα δεν μοιάζει να σου κάνει χάρη που τη γαμάς. Κάθε άλλο..Γιατί έχουμε συναντήσει δυστυχώς και τέτοιες φόλες...Επαναλαμβάνω ότι, αντίθετα το προσπαθεί, είναι ευγενέστατη, καθαρή και, φυσικά, αν μυριστεί ψητό μπορεί να κάνει μεγάλες ζημιές. Γιατί τέτοια εμφάνιση, τέτοιο θέαμα στα τέσσερα, δεν έχω βρει τελευταία πουθενά. Όσο για το 200άρι είναι πολύ τσιμπημένο, αλλά, τι να κάνουμε, το αξίζει. Ιδίως αν λάβουμε υπόψη ότι στα 150 υπάρχουν πολλές μεν , αλλά πολύ χειρότερες επιλογές. Τελευταίο, ένα μπράβο στο γραφείο που φέρνει ο τέτοια τεμάχια και ας μ έχει απογοητεύσει πάρα πολύ, στα όρια του εκνευρισμού στο παρελθόν. Όταν κάποιος προσπαθεί να διορθωθεί αξίζει νομίζω την επιβράβευσή μας. Μακάρι να μας ξανάρθει!!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 feragamo, THV, xlm και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2019
σε ποιο πρακτορειο ειναι γιατι δεν τη βρισκω πουθενα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1