Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατα την ταπεινη μου προσωπικη αποψη μια τετοια κοπελιτσα μπορει να σας κατσει οχι απλα χωρις να την πληρωσετε αλλα να νοιωθει οτι της κανατε και χαρη... Και εξηγουμαι



Την συνάντησα και εγω στο τελευταιο της τουρ. Πηγα όμως υποψιασμένος και απο τις φωτο αλλα και απο κριτικες.. Οτι εχετε διαβασει ισχυει Σωμα με ραγαδουλες και ιχνη κυτταριτιδας, το σωζει όμως το γλυκο της προσωπο και το καλο της στηθος. Αυτα περι εμφανισης. Περι συμπεριφορας όμως ειναι το πιο ευγενικο κοριτσι που εχω πληρωσει ποτε, το σημαντικο όμως ειναι οτι της εβγαινε σαν να την εχει εμφυτη την ευγενεια οχι απλα επειδη "ετσι πρεπει".



Στα της συνευρεσης τωρα: Μετα απο προτροπη δικη μου ντους μαζι με τα αναλογα προκαταρκτικα.. Στο κρεβάτι τωρα, το στοματικο της παααρα πολυ καλο. Με Deep throat χωρις ομως να πνιγει κιολας κατι που ετσι κι αλλιως δεν μ αρεσει. Γενικοτερα παρα πολυ καλη συμμετοχη πολυ GFE. Αν δεν της πεις εσυ να κανεις κανα τσιγαρο να χαλαρωσεις δεν σε αφηνει σε ησυχια...



Τελος για να συνοψισουμε οι βαθμολογιες που θα εβαζα εγω που κατα την αποψη μου εχουν μια λογικη αλλα απο την αλλη αλλοιωνουν τη βαθμολογια των κοριτσιων, οτι δηλαδη γινοταν και με τις ελευθερες βαθμολογιες, κατα τη γνωμη μου θα επρεπε να εχεις να βαλεις ενα μεσο ορο 3 εως 8 και να τον διανεμεις οπως νομιζεις - κλεινει η παρενθεση



Προσωπο:7



Σωμα:5



Συμπεριφορα:9



Επικοινωνια:7



Διαθεση στο σεξ/Συμμετοχη:9



Σχεση αποδοσης τιμης: 6

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού