Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα ότι επικράτησαν 2 απόψεις για την συγκεκριμένη, είτε πολύ θετικές, είτε πολύ αρνητική. Εγώ δεν υιοθετώ ούτε τη μία, ούτε την άλλη. Καταρχάς να αναφέρω ότι η συνεννόηση με το γραφείο δεν ήταν και η πιο εύκολη, καθώς περίμενα αρκετή ώρα να απαντήσει στα μηνύματά μου. Αφού τελικά καταλήξαμε σε συνεννόηση, συναντήθηκα με την εν λόγω. Όταν άνοιξε η πόρτα είδα να βγαίνει η Lexy με μπουρνούζι (πήγαινε για σπα) κι από πίσω η Ζάρα.
Σε γενικές γραμμές πολύ καλή συνεννόηση, ευγενική, χαμογελαστή και πολύ καλά Αγγλικά. Δεν έλεγε όχι. Όσο για την εμφάνιση αρκετά χαλαρό δέρμα, όπως ανέφερε δε γυμνάζεται κι ίσως το μόνο μείον. Δήλωσε ότι είναι 32, από το Κίεβο.
Πίπα πολύ καλή, με περιποίηση της γύρω περιοχής. Πριν ξεκινήσει η διείσδυση, με ρωτά τι στάση θέλω και της είπα στα 4 και στήνεται με μέτωπο στον καθρέφτη και μου πετά την ατάκα, "αυτός ο καθρέπτης είναι πολύ καλός, γιατί μπορείς να βλέπεις που με γαμάς" και μου μεινε, γι'αυτό κι ο τίτλος. Σε γενικές γραμμές ξέρει να στήνεται καλά, όταν είχε αυτή τον έλεγχο από πάνω δεν ανέβασε στροφές, αλλά όταν είχα εγώ τον έλεγχο, ανέβασα αρκετά την ένταση (το οποίο φαινόταν ότι απολάμβανε και δεν έλεγε πιο σιγά), ώσπου σε κάποια φάση στο 2ο γύρο τα παιξα και τον πήρε στο στόμα της, μέχρι το τέλος. Και τις 2 φορές τελείωσα στο στόμα της.
Δεν ξέρω τι μπορεί να πήγε στραβά με τον συναγωνιστή και δεν έμεινε ικανοποιημένος, εγώ είχα μια καλή συνάντηση, αλλά όχι να πω ότι ξετρελάθηκα ώστε να θέλω να την ξαναδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.201
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ramstein, JACK SPARTALOW, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2019
Τι να πηγε στραβα συναγωνιστη; κοντακτ δεν υπηρχε και τοση χαλαροτητα συν τα φτιαγμενα χειλη, θες κι αλλα; Απλα μια ασχημη εικονα ντεκαβλε ολη η φαση
28 Ιανουαρίου, 2019
Για την Λεξυ τι έχεις να πεις ; Εμφανισιακά μετράει ; Από οσο την είδες δλδ
28 Ιανουαρίου, 2019
Βασικά με μπουρνούζι την είδα, οπότε δεν έχω άποψη για σώμα. Από πρόσωπο μου φάνηκε τουλάχιστον 35 χρονών.
28 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πουρο δλδ Λύπη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4