Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλα ρε συναγωνιστες πλακα μας κανετε; Χμμμ; Γραψατε καλα λογια για την εν λογω κορασιδα; Αν ειναι ποτε δυνατον!
Φακιδες παντου εχει οχι μονο στην πλατη. Μου ανοιξε και με το που μπαινω ακουω καποιον να μιλαει απο μεσα στα Ρωσικα, προχωραω και ηταν η Lexy η οποια εψαχνε ρουχα στη ντουλαπα. Μου λεει σε λιγο φευγει μην ανησυχεις κατσε. Φορουσε και αθλια εσωρουχα. Οντως μαλακη παντου στο δερμα, τα χειλη τοσο παραμορφωμενα οχι οπως φαινονται στις φωτογραφιες που ειναι λιγο πιο νορμαλ. Τι να πω? στο γλυφομουνι τιναζοταν περιεργα, στο rimming γαργαλιοταν, με υποχρεωσε και να πλυνο τον λουτσο μου χανοντας κι αλλο χρονο. Ημουν με φουλ γκαβλες οποτε ειχα ορεξη για σγυροκοπημα, στο ιεραποστολικο με κρατουσε λιγο απο την κοιλια ωστε να μην χτυπαω δυνατα, τη ρωταω "πονας;" "Οχι" μου λεει "απλα θα με εξιταρει πιο γργηγορα". Μα αυτο δεν ειναι καλο; Χμμμ; Ρε μας δουλευεις κοπελια; Παω να αλλαξω σταση κι εχει λιγο αιμα το προφυλακτικο, μου λεει εγινε απο την ενταση κι οτι δεν εχει περιοδο. το αλλαζουμε οπως και σταση, μετα ειχε σταξει λιγο στα χειλη της, σηκωνεται παει να πλυθει 2η διακοπη. Ε αρχισα να χαλιεμαι και δεν το διασκεδαζα, της λεω θα κατσω μιση ωρα αντι για 1. Την πιανω την σφυροκοπαω μια στα γρηγορα για να τελειωσω. Οτι πιο κοντο προφυλακτικο εχω φορεσει ποτε, οχι στενο, κοντο! μιλαμε βγαινω και το σπερα ηταν τσιτα στην σπερματοδοχο με πιεση. Τζαμπα τα 100 ευρω. Αγανακτησα! Μαυρο στο πρακτορειο, ποτε ξανα απο εμενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2019
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.968
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ramstein, JACK SPARTALOW, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού