Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!!! Είδα ότι άνοιξε προφίλ και ακολουθώντας την σωστή σκέψη ''οι κριτικές μένουν'' την κάνω copy και την ανεβάζω ....
Ψαχνόμουν γενικά, δεν ξέρω ήθελα κάτι σέξι κάτι όμορφο...χθες είχα σκοπό να πάω στην Αλέξα (την οποία πήγα μετά ...) ή την Σελίνα αλλά μου έτυχε μια δουλειά και στράβωσε. Μίλησα με τον sith, μου λέει στείλε με whats app στον σαφάρι να δεις τα βιντεάκια των Κοριτσιών. Μου γυάλισε η Ζάρα λοιπόν, κλασσική instagramer, καλό κορμί αδύνατο, πρησμένες χειλάρες, με καύλωσε, έβγαζε ταυτόχρονα κάτι κυριλέ αλλά και πουτανέ ...Κλείνω μισαώρο και πάω. Σέξι μωρό γύρω στα 28 καλλίγραμμα άκρα ψιλο-μοντελίσια, χειλάρες ματάρες ,στήθος έδειχνε καλό, αλλά δεν έβγαλα σουτιέν. Ωραίος κώλος αλλά στην αφή θέλει γυμναστική, χαλάρωσε... Μπανάκι ευγενική, γλυκιά , σούπερ Αγγλικά, ομιλητική. Με ξάπλωσε πίπα - αρχιδογλείψιμο σεμινάριο. Της έπαιζα το μουνάκι, πάθος - βογγητά, θα με τελείωνε στο 5λεπτο η άτιμη ...λέω δεν έχει θα τον φας.
Σύντροφοι την έστησα στα 4 και δεν κρατιόμουν (για αυτό δεν έβγαλα το σουτιέν). Την γάμησα άσχημα με δύναμη, βρισιές και φωνές...Στην αρχή πονούσε, αλλά μετά ούρλιαζε με πάθος ...δεν άντεξα πολύ και έχυσα μέσα της στο λάστιχο ...
Μπανάκι κουβεντούλα, πέρασε το μισαωράκι, έξυπνο θηλυκό και αποχώρησα ....
Το όνομα δεν το γουστάρω λόγω των πολύωρων αναμονών στο ομώνυμο Ρουχοκατάστημα στα ψώνια προηγούμενων σχέσεων μου, έπηζα
Αν ξαναέρθει θα ξαναπάω σε αυτό το γλυκύτατο, παθιάρικο θηλυκό αν και θέλω να αλλάζω , Σόρρυ φιλέ Μαλλιά αυτό εννοούσες στο ''να γράψω'' δεν είχα δει το προφίλ και με πρόλαβες ...Καλά γούστα Σύντροφοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2019
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ramstein, JACK SPARTALOW, doc_lin και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού