Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εχουν γραφτει και εχουν ακουστει τοσα πολλα για την εν λογο κυρια που μου κινησαν την περιεργια.Η κοπελα ειναι 32+ ξανθια κορμι καλο,σιλικονατα τσιμπουκοχειλα που ορισμενες φορες μου θυμιζε τον σκρουτζ μακ ντακ την παπια.Προσωπο τιγκα στον στοκο (Μακιγιαζ).Το υφακι της με το που ανοιξε την πορτα φανηκε αρκετα υπεροπτικο δειχνοντας οτι αυτη ειναι το αφεντικο προσπαθοντας να σου κοψει τον αερα.Γενικα η συμπεριφορα της αλλου γυαλου και δεν χρειαζεται κανεις να ειναι μαντης για το τι φταιει..Σεξ αρκετα καλο προσπαθει σε αυτο που κανει της αρεσουν οι Kinky καταστασεις.Αφου τελειωσε ο πρωτος γυρος κανοντας κινηση για τον δευτερο μου πεταει το εξης θεικο.Μια ωρα σεξ ειναι μονο μια εκτονωση...Μενω μαλακας της λεω αυτο επρεπε να το γραφεις μεσα στο προφιλ σου,τεσπα χωρις πολλα πολλα τσαντισμενος ντυνομαι για να φυγω και μου πεταει το δευτερο θεικο θελω να ποσταρεις κριτικη.Της λεω για ποιο λογο?για να γραψω οτι σε γαμησα μια φορα?Και μου λεει οτι ολοι γραφουν γι αυτην και οτι θα πρεπει και γω.

Εκει της λεω το μουνι που σε πεταγε καριολα στα ελληνικα μου λεει τι της ειπα? η απαντηση μου ηταν σου εδωσα απλα την ευχη μου και εφυγα.



Δεν ειναι τυχαιο λοιπον οτι ειναι το μονοδικο εσκορτ που εχει τοσες πολλες κριτικες...ζαλιζει τα @@ σε ολους για να ποσταρουν.Σιγουρα δεν υπαρχει περιπτωση να την συναντουσα αλλα εαν υπηρχε και βαθμολογια 1 για την συμπεριφορα της θα την εβαζα χαλαρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 06, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
alohaaaaaa
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού