Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν ειχα διαβασει τις κριτικες των συναγωνιστων και την πατησα. Ζητησα να φιξαρουμε την τιμη στα 200 με πρωκτικο και αρνηθηκε. Μετα απο κανα 2ωρο μου ξαναστελνει και λεει οκ "μονο για σενα" (ναι καλα σε πιστεψα). Δεν ξερω αν ο λογος αυτος την χαλασε αλλα μαπα το καρπουζι. Ζητησε μπροστα τα λεφτα "first pay , then touch" τα οποια τα αφησα στο γραφειακι πανω. Ξεκιναμε φιλια και σταματαει ξαφνικα για να τα παρει και να τα βαλει στην ντουλαπα. Δεν αρχισαμε καλα λεω. ξαναξεκιναμε και επινε και παραλληλα κοκα κολα. Η κοπελα ειναι αρκετα ομορφη αλλα τι να το κανεις, 30 χρονων ειπε μανουλα ενος αγοριου που στο σοσιαλ μετα μου εδειξε καμια 30αρια φωτογραφιες του. Ψηλη με υπεροχο στηθος και ρωγες, τρελαθηκα να το γλυφω, μουνακι γλυκο αλλα ο κωλος ασχημος σε σχημα. Πιπα αρκετα καλη αλλα 0 επικοινωνια και παγοβουνο οπως ειπαν και οι αλλοι, εχε χαρει που ειχα να εκτονωσω καιρο και ειχα θολωσει απο καυλα αλλιως ... Μπηκα στο μουνακι της και δεν ηθελα να βγω, κρατηθηκα ομως γιατι ειχα και κωλο να παρω. Εκει μου τα χαλασε γιατι δεν την βολευαν πολλες στασεις πονουσε ελεγε, και επαιζε το μουνακι της με κλειστα τα ματια σαν να ειναι αλλου. Τελειωσα, μιλησαμε λιγο κι εφυγα. Γενικα οχι δεν θα την ξαναεβλεπα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.968
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, JACK SPARTALOW, ilarionas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού