Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Δεν την πέτυχα στην πρωτεύουσα και την κάρφωσα στην πατρίδα.

Η αλήθεια είναι ότι την είχα προσέξει πριν φύγει για Θεσσαλονίκη αλλά δεν την πρόλαβα.

Με το που έφτασα στην πόλη την είχα κλεισμένη για μία ώρα και δεν μπόρεσα να επεκτείνω την συνάντηση γιατί είχε άλλο πολύωρο ραντεβού μετά από μένα.
Άνοιξε την πόρτα με κάτι αραχνοϋφαντα εσώρουχα και αυτές οι κοτσίδες της ήταν τρέλα.

Την έβαλα αμέσως μετά το μπάνιο στα γόνατα για πίπα και μετά στα 4 τραβώντας την συνεχώς από τις κοτσίδες σαν joystick. Καμία άλλη στάση.

Πότε με υπέροχες κινήσεις doggie, πότε με σφυροκόπημα δικό μου τέλειωσα μία φορά στο κορμί της. Η δεύτερη ξεκίνησε με προοπτική να της πάρω την σουφρίτσα της αλλά δυσκολεύτηκα και είπα να μην χάνω χρόνο. Μου έκανε μία υπέροχη ρουφηχτή πίπα μέχρι τέλους. Κατάπιε κάποιες δόσεις Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Δέχεται κωλοσκάμπηλα με ευχαρίστηση, είναι όμορφη, τύπος λολίτας γαμιόλας, με τρομερή διάθεση. Μιλούσε συνέχεια κατά την διάρκεια με διάφορα γκαβλωτικά πότε ρώσικα και πότε αγγλικά.
Είναι για 2ωρες συναντήσεις τουλάχιστον με σκοπό να την ξεπατώσεις ή να σε ξεκάνει.
Καθαρή, περιποιημένη και πολύ ενεργητική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kostantinokosta, james034, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2018
Τιμούλα ρε παιδιά να ξέρουμε πόσο πάει η ώρα γιατί αλλιώς έχω την αίσθηση ότι είναι προμότορες... !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1