Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 42 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Να γραψω κι εγω μια κριτικη για τη Ναταλι, μιας και δεν εχω πολυ δουλεια σημερα και φυσικα επειδη το αξιζει, νομιζω οτι ο τιτλος της κριτικης μου ειναι σαφης...

Πραγματι η Ναταλι ειναι για εμενα η Νο1 βιζιτα των ημερων μας... Δεν εχει υπαρξει φορα, που να ηρθε Αθηνα και να μην την συναντησα. Το τσιμπουκι της ειναι τετοιας κλασης, που ξεχναω το σεξ... Απο τις 10-12 φορες που εχουμε βρεθει, γαμηθηκαμε το πολυ τις μισες! Και οι περισσοτερες ητσν διωρα και τριωρα!!! 3 ωρες μονο τσιμπουκι!!! αν θελετε το πιστευετε...

Η γκαρνταρομπα της ειναι ατελειωτη και υψηλοτατου γουστου. Δεν την εχω δει να φοραει ιδια εσωρουχα για 2η φορα. Κατι νυχτικακια, κατι πασουμακια, βρακακια, ζαρτιερες, καλτσες, το εκπληκτικου σχεδιασμου νεο της σουτιεν!!! Καυλωνει και πουστηδες η γκομενα και σε ολα αυτα να προσθεσουμε τα αψογα αγγλικα - 6 χρονια Λονδινο - την καυλιαρα και ολο ναζι φωνη και τις ατακες του στυλ "i keep it for my husband" οταν την παρακαλαγα να με αφησει να τη σοδομισω...

Δυστυχως δεν δινει γκροβερ για 3 λογους, οπως μου ειπε: το εχει κανει μονο 3 φορες, πονουσε υπερβολικα και τις 3 και, τελος, και οι 3 που το εκανε ειχαν μικροτερο πουτσο απο τον δικο μου... οποτε δεν συνεχισα να παρακαλαω...

Για το πρακτορειο της, ο,τι και να πω ειναι λιγο... σε φτιαχνει η προσωπικη επαφη που επιδιωκει η Μιλα, την προηγουμενη φορα, ηταν Αυστραλια, μιλαμε για διαφορα 8-10 ωρες και τα ραντεβου τα κανονιζε αψογα και απο εκει... Δυστυχως οι υπολοιπες γκομενες που εχει, αν και πολυ κλασατες και με καλο σερβις, ειναι τρομερα λεπτες, κατι που δεν συμβαδιζει με τα γουστα μου...

Επισης να πω οτι, παρ'ολο που μποϋκοταρω ολα τα tourgirls που ζητανε πανω απο 250 την ωρα, πρεπει να πω, πως οσες φορες τα εδωσα, ποτε δεν τα εκλαψα. Αυτο σαν στατιστικο στοιχειο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού