Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντηση πριν απο περιπου 1 χρονο σε ξενοδοχειο στα Χανια. Το ξενοδοχειο που βρεθηκαμε ηταν πολυ κακη επιλογη και το ειπα και στην ιδια (κακη τοποθεσια και κακα δωματια-μπανια). Συμφωνια για 1 ωρα με πρωκτικο (αφου δεν κανει cif-cim) και συναντηση πρωινη ωρα στην πρωτη της φορα στα Χανια. Αφου ανοιγω και βλεπω μια ομορφη κοπελα με ενα μαυρο φορεματακι (της ειχα πει για μαυρα εσωρουχα, αλλα ΟΚ, μαλλον δεν το καταλαβε), βλεπω και το δωματιο και ψιλοπεφτω (ειχε και 2 μονα κρεβατια αντι για διπλο Μαλακία). Μπαινω για μπανιο αφου της εχω δωσει τα λεφτα που μου ζητησε φυσικα και απογοητευομαι. Εχουμε πολυ καλυτερα ξενοδοχεια στα Χανια και απ' ο,τι βλεπω το εχει καταλαβει, αφου τις επομενες φορες ηρθε σε αλλο. Βγαινω απο το μπανιο και ξαπλωνω. Γδυνεται και ερχεται να παιξουμε. Πολυ διστακτικη, φιλια πολυ επιφανειακα, προχωρα για πιπα αφου της το ειπα εγω αλλα δεν... Δυστυχως μια απο τις χειροτερες που μου εχουν κανει. Αεροπιπα απο τις λιγες, σαν να μην ηθελε καν να ακουμπησει τον πουτσο μου (ημουν ηδη καθαρος και μολις ειχα βγει και απο το μπανιο να θυμισω). Λεω οτι ισως στρωσει στο σεξ και, αφου μου εβαλε προφυλακτικο (καυλωσα γιατι ειναι αρκετα ομορφη και μικρη), ξεκιναμε με αυτην απο πανω. Επειδη την ειδα αβγαλτη, ξεκινησα πολυ αργα αλλα πονουσε (λεω φαντασου τι θα γινει σε αλλη σταση δηλαδη). Αλλαζουμε 2-3 στασεις και βρισκομαι να την εχω στα τεσσερα και να βλεπω την πολυ στενη και μαλλον αδουλευτη τοτε κωλοτρυπιδα της. Της λεω οτι θα μπω και δεν απανταει (σαν να κοιμοταν ηταν σε ολο το ραντεβου, νυσταζε ή ειχε παρει κατι, δεν ξερω), αλλα με κοιταξε. Ξεκιναω την προσπαθεια. Τιποτα. 5 λεπτα προσπαθουσα, αλλα δεν... Δε χωρουσα ουτε για αστειο. Δεν εκανε και καμια κινηση να βοηθησει ή να βαλει κανενα λιπαντικο, κατι. Λεω ασ' το, δεν πειραζει. Ξαναμπαινω στο μουνι της με αλλο προφυλακτικο και μετα απο λιγο τελειωνω μεσα της (στο προφυλακτικο), αφου δεν τα παιρνει και πουθενα αλλου. Παω στο μπανιο, βγαινω και ξεκιναω να ντυνομαι, πολυ νωριτερα απο τη ληξη της ωρας. Αυτη απαθης, κατι επινε και κρατουσε το κινητο της, περιμενοντας εμφανεστατα να φυγω για να κοιμηθει. Της λεω οτι θελω πισω τη διαφορα, αφου πρωκτικο δεν καναμε και φευγω και νωριτερα. Ξαφνικα, δεν καταλαβαινε αγγλικα. Φαγαμε 5-10 λεπτα για να της το εξηγησω και ειδα οτι δεν ειχε καμια προθεση να μου γυρισει λεφτα (γι΄αυτο εχω γραψει για την Kira οτι με εντυπωσιασε σε αυτον τον τομεα, δυσκολα σου γυρνανε λεφτα και το ξερω). Φευγω λοιπον εκνευρισμενος. Μπαινω στο ασανσερ και κατεβαινοντας, βλεπω οτι ενα δεκαευρο που ειχα στην τσεπη του παντελονιου εχει κανει φτερα. Ψαχνομαι, τιποτα. Ε, τωρα λεω δε σε σωζει τιποτα... Ξανανεβαινω πανω και της χτυπαω. Μου ανοιγει γυμνη και τρομαγμενη (μετα καταλαβα οτι περιμενε το νταβα να εισπραξει), μπαινω μεσα φουριοζος και με ρωταει τι εγινε. Παω να δω αν βρω το δεκαευρο χωρις να της απαντησω. Δεν το βρισκω πουθενα φυσικα και τη ρωταω. Δεν ηξερε τιποτα οπως καταλαβαινετε... Της λεω εδω θα κατσω δε φευγω και θα κανω φασαρια, θα εχεις προβλημα. Αφου με ειδε οτι δεν εφευγα, μου λεει να περιμενω και παει απο τη ντουλαπα και φερνει ενα εικοσαευρο και μου το δινει. Της λεω οτι εχασα δεκαευρο και δε θελω παραπανω. Μου λεει οτι δεν εχει δεκαευρο και της απανταω να μου δωσει το δικο μου που σουφρωσε. Με κοιταει με παρακλητικο βλεμμα και με παρακαλει να τα παρω γρηγορα και να φυγω αμεσως. Καταλαβα οτι καποιον περιμενε γιατι ηταν ετοιμη να βαλει τα κλαματα και εφυγα για να μην εχουμε κι αλλα (πελατη δεν περιμενε σιγουρα, γιατι το δωματιο και το μπανιο ηταν χαλια και αυτη ηταν γυμνη οπως την ειχα αφησει, αρα τι κανει νιαου-νιαου στα κεραμιδια [ηξερα οτι δεν ειναι ανεξαρτητη ετσι κι αλλιως]). Αυτα λοιπον. Πιστευω οτι ηταν μια απο τις κορυφαιες εμπειριες μου στο χωρο (εχω ζησει διαφορα περιεργα) και οταν γραψω βιβλιο που θα τις περιεχει ολες, θα εχει περιοπτη θεση με τον τιτλο "Ε, οχι και να μας κλεβουν...".

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, doc_lin, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2018
Κακώς δεν πήρες τα λεφτά σου πίσω αλλά αυτό με το 10άρικο μήπως απλά σου έπεσε χωρίς να το καταλάβεις; Ένας χρόνος τώρα και δεν έχει γραφτεί κάτι παρόμοιο για την κοπέλα.
15 Οκτωβρίου, 2018
δεν την δικαιολογώ σε καμια περιπτωση,αλλα η ''ανεξαρτητη'' πορνεια τα εχει αυτα και αφου μ λες οτι κοντεψε να βαλει τα κλαμματα μαλλον η φαση ειναι εντελως γαμησετα με τον νταβα...ειναι να την λυπασαι!!σε καμια περιπτωση δεν την δικαιολογω !!!!γι αυτο εγω παω με'' οσο ξερω'' ανεξαρτητες..και καλυτερα αποδιδουν στο σεξ και δεν κανουν μλκιες!
15 Οκτωβρίου, 2018
Ρε τύπε αν σου ειχε παρει εκεινη το δεκαευρο γιατι να μην στο δωσει και να σου επιστρεψει εικοσαρικο? Αλλού το εχασες.

Επιπλεον, βασικη αρχη.
Δεν αφηνουμε ποτέ μονη την πουτανα με τσαντακια/πορτοφολια/κινητα. Ακομη κι αν παμε για μπανιο (που ΔΕΝ παμε, εχουμε κανει απο πριν), τα παιρνουμε μαζι μας.
Ακριβως για να μην μας μπει η ιδεα, αν χαθει κατι, οτι μας το βουτηξε εκεινη.
15 Οκτωβρίου, 2018
Αυτη το πηρε δυστυχως... Οταν την πληρωσα εμεινε ενα δεκαρικο και το εβαλα στην τσεπη του παντελονιου. Αρα ηταν μεσα στο δωματιο της οσο ημουν εκει και δεν ηταν πανω μου οταν εφυγα. Που πηγε λοιπον το δεκαρικο οεο; Και σαφως δεν το λεω για το δεκαρικο (το πηρα το εικοσαρικο που μου εδωσε φιλε, δεν ειμαι τοσο χαζος). Ειναι το βασικοτερο πιστευω θεμα με τις πουτανες. Πρεπει να χτιζουν σχεσεις εμπιστοσυνης με τον πελατη. Αυτες χανουν οταν δεν το κανουν.

ΥΓ. Φιλε, παντα παω καθαρος στα ραντεβου αλλα αφου το ζητανε οι κοπελες, για να μην τσακωθω και ξενερωσω στο πρωτο 5λεπτο, παω για ενα γρηγορο ντουζακι...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4