Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
(κριτικη χρωστουμενη απο παλια, αφου την ειδα πριν κανα χρονο)

Η συναντηση εγινε σε ξενοδοχειο στα Χανια (βαλτε μας στις επιλογες, γαμαμε κι εμεις οσο μπορουμε). Ομορφη και με καλο σωμα αν και ο χρονος εχει αρχισει να περναει και μπραβο της γι' αυτο. Αψογη επικοινωνια στα ελληνικα και μετα το ντουζακι μου, βουρ στον αγωνα κατω απο απαλη μουσικη και υπο το φως αναμμενων κεριων. Καλα προκαταρκτικα, στα οποια φαινεται πολυ η εμπειρια της στο σπορ, με αποτελεσμα την αμεση ανορθωση (οχι οτι ειχα κανενα προβλημα σε αυτον τον τομεα δηλαδη). Πιπα μαεστρικη, απο τις πολυ καλες που εχω ζησει και τελειωμα στο στομα της. Καθως σηκωνεται να παει στο μπανιο να τα φτυσει, της λεω "ευχαριστω" και γυρναει και μου λεει με ναζιαρικο υφος "οι κριτικες μου λενε την αληθεια, εχουν δικιο" (καπως ετσι το ειπε, δεν το θυμαμαι και ακριβως μετα απο τοσον καιρο, αλλα σε συνδυασμο με το υφος της, εγω καυλωσα και παραλιγο να την πιασω και να τη γαμησω επιτοπου, ευτυχως που ηταν διπλα το μπανιο και μπηκε αμεσως μεσα). Στο δευτερο γυρο, πιπα πολυ καλη παλι, αλλα επρεπε να γαμησω κιολας. Προφυλακτικο και σεξ σε 4-5 στασεις με αυτη να στηνεται πολυ καλα και να αντεχει σε δυνατες στροφες (ισως και να της αρεσε σε καποιες στιγμες). Τελειωμα και παλι στο στομα της και, μετα το μπανακι μου, λιγη κουβεντουλα και αποχαιρετισμος με εμενα να σκεφτομαι ηδη το πως θα τη δω σε ντουο με καποια φιλη της. Ειναι και ο λογος που εβαλα το "ισως" στο αν θα την ξαναεβλεπα. Μονη της σε αυτα τα λεφτα που ζηταει, πολυ δυσκολα. Σε ντουο ομως, ειδικα αν ειναι με την Ευα που την εχω δει και αυτην μονη της (θα ακολουθησει χρωστουμενη κριτικη και για αυτην σε λιγο), θα τρεξω και το ξερουν και οι δυο. Απ' ο,τι μου ειπε ομως προσφατα που μιλησαμε, εχει σταματησει να δουλευει και δεν ξερει αν και ποτε θα ξαναρχισει. Όπως ειπα και στην ιδια, της ευχομαι να μην ξαναγυρισει στη δουλεια αυτη. Ιδωμεν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, doc_lin, james034 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού