Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 24 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συναντηση αρκετα παλια και δε θυμαμαι ημερομηνια (σιγουρα αρχες του 2018)... Την εχω δει δυο φορες στα Χανια, αλλα τωρα για το ποτε, δεν... Απο εμφανιση, αρκετα καλη αν και εχει τα χρονακια της, εχει ομως και ωραιο κωλο και ματαρες. Αρκετα καλο σωμα γενικα για την ηλικια της και πολυ καλη επικοινωνια στα αγγλικα που τα μιλαει πολυ καλα, οποτε δεν πρεπει να την αφηνετε να σας πιανει κουβεντα γιατι εχει την ταση να ξεφευγει λιγο. Συμπεριφορα κυριας. Ευγενεστατη, περιποιητικη, κανει ο,τι μπορει για να νιωσεις ανετα, κατι που φανερωνει και τη μεγαλη εμπειρια της στο χωρο (αρα και τα χρονια που εχει περασει σε αυτον). Στο σεξ, αρκετα καλη πιπα (αν και βαζει λιγο δοντι οταν κουραστει), οχι τοσο ενεργη στον κυριως αγωνα (δε σε αφηνει να τη στησεις οπως πρεπει, βαζει [πολυ] τζελ, δεν αφηνει δαχτυλα και φυσικα μακρια απο τον κωλο της...), αλλα αυτο που με εκανε να τη δω και δευτερη φορα ηταν τα πολυ καλα προκαταρκτικα της, η ολη συμπεριφορα της απεναντι μου και η ελλειψη ποιοτικων επιλογων. Δεν της αρεσει το τελειωμα σε προσωπο και στομα και επειδη το καταλαβα την πρωτη φορα (με παρακαλεσε να μην το κανω, αλλα δε γινοταν να μη χυσω σε αυτο το προσωπο, αλλωστε το ειχα ηδη πληρωσει και σιγα μην επαιρνα τα λεφτα μου μετα), τη δευτερη φορα δεν το επιχειρησα καν. Παντως ειναι αρκετα ομορφη και δεν ειναι κακη στο σεξ και επειδη μου αρεσουν παρα πολυ τα προκαταρκτικα της, ισως σε καποια φαση ξανασυναντηθουν οι δρομοι μας (αν ξαναερθει βεβαια στα Χανια), αν και θα πρεπει να πεσει παζαρι, καθως ζηταει πολλα λεφτα για τα τωρινα κυβικα της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, teo7777, satyrus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού