Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήθελα καιρό να συνατνήσω τη Donna και τάφερε ο διάολος να συμπέσει η παρουσία της με την αγαπημένη μου Ηλέκτρα. Καθώς λοιπόν μου αρέσει η ποικιλία προτίμησα να πάρω τη Donna για τη συλλογή μου και δεν έπεσα έξω.

Όμορφη κοπέλα η Ρουμάνα από την Κοστάντζα με πρωταγωνιστή τα μάτια της.

Καλά αγγλικά αλλά ελάχιστα πράγματα να πεις μαζί της.

Το σώμα της είναι από αυτά που μου αρέσουν. Φυσικό, με ύψος γύρω στο 1.68 με 1.70 οπότε όσα ακούγονται για τάπα που περνάει κάτω από τραπέζια κλπ είναι υπερβολές. Καλές αναλογίες, λεπτή μεσούλα, όμορφο φυσικό στήθος και γενικά θα έβαζα ίσως και 9 αλλά με χάλασε η επιδερμίδα της που για την ηλικία της (21) είναι ταλαιπωρημένη.

Στη δράση το κορίτσι είναι σούπερ. Φοβερές πίπες ρουμάνικης σχολής, σε όλους τους ρυθμούς, hands - free, φτυσίματα, από βαθιά μέχρι πολύ βαθιά. Όταν τον έβγαζε από το στόμα προσπαθούσα να πιάσω τον πούτσο μου και γλύστραγε από την υγρασία. Ωραία στησίματα και πολλή συμμετοχή σε όλα όσα της ζητήσεις. Το στόμα της το χρησιμοποιεί και σε όλη της διάρκεια του σεξ γλύφοντας ότι βρει μπροστά της. Δεν σε αφήνει σε ησυχία και δεν αρνείται τίποτα το κορίτσι. Δε δοκίμασα την πίσω πόρτα αλλά από όσα μου είπε πρέπει να της αρέσει.

Συνολικά καλή εμπειρία την οποία θα ξαναδοκίμαζα αν δεν υπήρχε κάτι πολύ καλύτερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
23
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού