Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καταρχήν δύο λόγια για το πρακτορείο. Καταλαβαίνω ένας συναγωνιστής να θέλει να παρατείνει για 1 ώρα και να μου αλλάζεις την ώρα.
Αλλά το να με έχεις 20 λεπτά έξω από το ασανσέρ του πρώτου ορόφου του γνωστού Μeeting ξενοδοχείου και να μου λές "Τώρα" "έρχεται" "να κοιτάξω" κτλ....
Πες μου καλύτερα να το κάνουμε μετά από 1 1/2 ώρα.
Επίσης, ρωτήσε την κοπέλα πως είναι μετά από αυτήν την παράταση και μην με στέλνεις να την συναντήσω σε "οποιαδήποτε" κατάσταση.
Αν κάποιος/α έχει μανία με κοκόρια και είναι μετά κόκκαλο, γιατί εγώ πρέπει να γουστάρω?
Καλύτερα πες ότι το ακυρώνουμε γιατί είναι κουρασμένη.... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ τύποι του πρακτορείου....

Σχετικά με την Christina, όπως συστήνεται. Έχοντας δει τα βίντεο παρακάτω που αναφέρουν οι συναγωνιστές, είχα απωθημένο να πάρω το μωρό, παρά τις κακές κριτικές.
Ήξερα τι να περιμένω και ήμουν προετοιμασμένος. Φιλιά μηχανικά, κρύα σαν παγοκολόνα, τραγική πίπα, γενικά ήξερα ότι θα ήθελε "δουλεια" το μωρό.
Όταν όμως το μόνο που έκανε ήταν να γλύφει τα ούλα της... ξενέρα κύριοι.
Μου αρέσει που μετά προσπαθούσε να μου δικαιολογηθεί "Τι περνάμε και έμεις ... κτλ κτλ".
Anyway, πήγα κρατώντας μικρό καλάθι και τελικά έπρεπε να ήταν μικρότερο.... Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
450
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού