Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Λέω ρε παιδιά πόσο μαλακας μπορεί να είμαι… μα πόσο μαλακας???ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Κατ αρχήν βλέπω την φωτογραφία της στο side λίγο ξινή… με ύψος 1.80 άρα ψηλή και άχαρη όπως λέει ο σοφός λαός, μπαίνω στο δωμάτιο και η πρώτη της ματιά μου εξιστορεί αμέσως την συνέχεια της συνάντησης και ο ΜΑΛΑΚΑΣ μένωωωωωωωω!!
Άρα τι μου φταίει η κοπελίτσα?? Τίποτα.
Μια που άρχισα όμως να γράφω κάνω και μια σύντομη περιγραφή , δεν έχει καμιά σχέση με τις φωτο, είναι νταρντάνα με μεγάλο κολο, το στόμα της μύριζε, είχε κάτι πόδια και δάχτυλα σαν βατραχοπέδιλα, η πίπα της ενώ έλεγξε τον πουτσο μου πέντε φορές πάνω, κάτω, δεξιά, αριστερά, αν είναι καθαρός….. άρχισε να γλύφει και ήταν λες και έγλυφε κάκτο!!!!
Στο γαμιση την ωρα που την είχα στα τέσσερα.... σκεφτικα να αρχίσω να γαμαω το κομοδίνο που ήταν δίπλα μουΚατσικογάμης, καλύτερα θα ήταν.. αλλά τελικά τέλειωσα και τέλειωσε το μαρτύριο μου ( γιατί για μαρτύριο μιλάμε) και μου στοίχισε 200€.
Ηθελεστα και παθεστα. Μακριά!!!Θυμός

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.456
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, old boy, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2018
κριμα τα 200
πολλα λεφτα για κασκαντεριλικια
δεν αξιζει τον κοπο φιλε
κανε ερευνα την επομενη φορα
T
torcap1989
19 Ιουλίου, 2018
Ψυχρή πουτάνα...ο απόλυτος εφιάλτης.Money Mouth
19 Ιουλίου, 2018
σε νοιωθω απολυτα συναγωνιστη
μου φαινεται εχει πεσει επιδημια απο ξενερωτες, γιατι θελουν χαρτζιλικι για διακοπες
19 Ιουλίου, 2018
για αυτό φωνάζω ρε παιδια.. εχουμε ολοι μας ένα σπορ που είναι το παράνομο γαμιση, η κοπέλα είναι εδώ μια εβδομάδα, την εχουν παρει 15 ατομα το λιγότερο, δεν βρέθηκε κάποιος να γράψει δυο αραδες??? και να πραστατεύσει τους επόμενους??
γραψτε ρε παιδια κατι!!!! χωρις κοστος είναι!!
19 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις την εντυπωση ότι από τους 300 πελατες που γαμανε μια πουτανα οι 30 που μπαινουν εδώ εχουν μερακι να γραψουν κριτικη?
αισιοδοξο σε κοβω.
υπαρχουν πουτανες στα μπουρδελα μηνες και χρονια χωρις 1 κριτικη. από τους 1000 που τις γαμησαν 100 μπαινουν στο σαητ και μπορει να κριτικοι οι 10.

τι εντυπωση εχεις για τον κοσμο, ότι ο γυφτος, ο φορτηγατζής, ο μαναβης, ο μπαρμπας στο ζαχαροπλαστειο μπαινουν στο σαητ. και από τους 10 που μπαινουν στο σαητ γραοφυν ολοι κριτικες ή γραφουν κριτικη για όλα τα γαμησια?

ο κοσμος μας δεν είναι λουλουδένιος. το σωστο ολοι το ξερουμε , λιγοι το κανουμε Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
19 Ιουλίου, 2018
«Σκέφτηκα να αρχίσω να γαμαω το κομοδίνο που ήταν δίπλα μου» ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Έχεις απόλυτο δίκιο... γράψτε να σωθούμε....! Γερο-μύστης
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6