Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα σε όλους ! Θα ήθελα να πω και γω τη γνώμη για αυτό το ΣΟΥΡΓΕΛΟ που το παίζει και εσκορτ και έχει μείνει στης εποχές που βρίσκανε μαλακες πιο εύκολα( όχι ότι τώρα δεν βρίσκουν αλλά λίγο πιο δύσκολα) !!! Αφού κλείνω ραντεβου λες και έκλεισα με την τζενιφερ Λόπεζ μου έβγαλε τη Παναγία .... τελοσπαντων αφού φτάνω μπαίνοντας μέσα μπορώ μα πω ότι είναι καλό αυτό που βλέπεις για αρχή και μπαίνοντας στο μπάνιο λες καλά γαμησια ...Αφού βγαίνω μου λέει πλήρωσε με της άφησα 150 αφού της είχα πει για 30 λεπτά θέλω... Στα του αγώνα μας ξυνή πολυ σε όλα τουλάχιστον φιλάει στο στόμα χωρίς γλώσσα αλλά με ένα 20 plus και αυτό με πολυ ζόρι !! Την έβαλα στα 4 ωραία θέα αλλά γενικά σας λέω μηχανικά σε σημείο που στο δείχνει πολυ και σε ΞΕΝΕΡΩΝΗ ..
Όλο αυτό που πέρασα γενικά ήταν ότι δεν σε κανεί να νιώθεις ωραία, γενικά λες και είχε προηγούμενα μαζί μου ........ Τι να πω κρίμα θα μπορούσε καλύτερα , και τέλος αφού έχω το θάρρος και της ζητάω το 20 μου βγάζει ένα ψεύτο χαμόγελο Ήταν η πρώτη φορά που γέλασε )) έλα baby αφού εγώ κανονικά δεν φιλάω..........
Αυτά και τελείως ΞΕΝΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
DECO718
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
584
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, Ακαμάτης, Herculas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2018
150 ευρω για 30 λεπτα μια εκτονωση και δεν φιλαει κιολας ? Που νομιζει οτι ηρθε για δουλεια ? στο Ντουμπαη ή στη σαουδικη αραβια που παιζουν οι πετραιλεαδες φραγκατοι που δεν τους νοιαζει το χρημα ... ουστ το σουργελο , μαυριστε την να παει αλλου να βρει κοροιδα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1